spot_imgspot_imgspot_img

100 i więcej!

- Reklama-

Tak, zgadza się w całości i w szczegółach. W tym miesiącu trafia w Wasze ręce wydanie Świat Poligrafii Professional z numerem 100. Fakt, nawet dla nas to niezwykłe doświadczenie i pełne zaskoczenie, że pomimo wszystkich trudności i tego, jak dzisiaj media drukowane są postrzegane przez wiele osób, nam udaje się pogodzić to, co z jednej strony jest swojego rodzaju przekleństwem – świat cyfrowy – z tradycyjnym nośnikiem informacji i wiedzy. Świat Poligrafii Professional nie istniałby bez całej grupy naszych prenumeratorów, osób i firm, z którymi od lat współpracujemy.

Dziękujemy Wam za minione lata i obiecujemy, że nadal będziemy rozwijali media i ofertę dla naszej branży, bo poligrafia ma się dobrze. Wizje tego, że druk nie będzie potrzebny już dawno przeszły do strefy „bajek”. Druk oczywiście zmienia się i to bardzo dynamicznie, ale to nie znaczy, że zaniknie.

Pewne jest to, że druk będzie ewoluował i to znacznie szybciej niż w ostatniej dekadzie. Technologie związane ze światem digital i tutaj zadomowiły się na dobre. O tym między innymi i my piszemy na naszych łamach. Wiele z informacji bieżących publikujemy na łamach serwisu WWW. Niezwykle intersujący goście pojawiają się w naszych podcastach „Niezbędnik poligrafa”. Prezentujemy Wam oblicza poligrafii Waszymi oczami, inwestycje, instalacje nowych technologii i sukcesy jakie odnoszą nasze drukarnie.

Świat Poligrafii Professional również się zmienia. Także i my dostosowujemy się do tego wszystkiego, co nas otacza. Wprowadzamy nowości i zachęcamy Was do stałej współpracy, tej informacyjnej i tej… oczywiście reklamowej. Bez tego, stalibyśmy w miejscu i być może nie byłoby możliwe uruchomienie wielu projektów. Na przyszły rok również przygotowaliśmy całkiem interesujący pakiet nowości, ale wprowadzenie ich będzie zależało w dużej mierze od Was.

Na okładce wydania 100 jest Leszek Staleńczyk z drukarni Panorama (Białystok). Pierwsza na świecie instalacja RMGT z Eagle Systems, czyli zespołem do uszlachetniania folią. Najciekawsze jest to, że maszyna powstała dosłownie na życzenie drukarni. Jak to się stało i czy rzeczywiście jest to ogromny skok w rozwoju… dokładnie o tym możecie przeczytać na naszych łamach. Wydanie już dostępne jest w Strefie Premium (w postaci PDF) i proszę, nie mylcie jej z materiałami w ten sposób opisanymi. Wydrukowane wyślemy oczywiście do wszystkich naszych prenumeratorów. Po prostu… warto wiedzieć więcej!

Jeszcze raz dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę, cierpliwość i zainteresowanie. To prawdziwy zaszczyt i przyjemność tworzyć razem z Wami nowoczesne media dla szeroko rozumianego druku. Jak zawsze, zapraszamy również do słuchania podcastów „Niezbędnik poligrafa”.

Do zobaczenia w kolejnym 101 wydaniu, jeszcze w tym roku.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami optymalizacji i standaryzacji.

1. Czym jest dla Ciebie standaryzacja produkcji?

2. Jaki posiadasz standard produkcji?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych