- reklama -

100 lat firmy Nilpeter stało się pretekstem do spotkania w Kopenhadze z przedstawicielami polskich drukarń wąskowstęgowych, które zorganizowała firma Koenig & Bauer CEE. Wśród gości przede wszystkim drukarnie, dla których produkcja etykiet stanowi dzień powszedni, a technologia oferowana przez firmę Nilpeter jest im dobrze znana. Spotkanie odbyło się 29 maja.

Całe spotkanie zostało podzielone na cztery części. W pierwszej goście mieli okazję wysłuchać kilku prezentacji związanych bezpośrednio z samą firmą Nilpeter, możliwościami uzyskania najwyższej jakości kolorystycznej w produkcji oraz przygotowania aniloksów.

W części drugiej goście zwiedzili halę produkcyjną, by w części trzeciej powrócić do demo centrum na pokazy działających maszyn. Prezentowane urządzenia to między innymi modele FA Line oraz Panorama, rozwiązanie do druku z wykorzystaniem technologii cyfrowych.

W części trzeciej goście powrócili na moment na prezentacje, podczas których omawiane były tematy związane z zarządzaniem produkcją oraz ofertą firmy 3M dla drukarni fleksograficznych oraz nowościach firmy hubergrupe.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.