- Reklama -spot_imgspot_img

16 stycznia „Kodak Workflow Day”

- Reklama-

Firma Kodak Polska zaprasza użytkowników systemu Kodak Prinergy Workflow na kolejną edycję seminarium „Kodak Workflow Day”. Odbędzie się ono 16 stycznia w hotelu Holiday Inn w Łodzi. Organizatorzy przygotowali rozbudowaną agendę spotkania, w której dominować  będzie tematyka związana z oprogramowaniem i procesami automatyzacji produkcji.  

„Spotkanie jest czwartym już seminarium z tego cyklu, jakie organizuje firma Kodak Polska – mówi Anna Kołodziejczyk, Marketing Manager Poland, EE, GRC, Nordic & Benelux, Print Systems Division w firmie Kodak. – Co roku gromadzi ono specjalistów, którzy na co dzień pracują z systemem Kodak Prinergy. Jak zawsze uczestnicy spotkania będą mieli z jednej strony okazję do poszerzenia wiedzy dotyczącej pracy z workflow Kodaka od strony praktycznej, z drugiej – do skorzystania z doświadczenia innych użytkowników. Otrzymają również dużą dawkę wiedzy z zakresu zarządzania barwą oraz na temat nowości, jakie znajdują się w ofercie firmy Kodak. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do rejestracji.”

- Reklama -

Oprócz bogatej części merytorycznej spotkania organizatorzy przygotowali również część wieczorną z kolacją.  

W celu rezerwacji pokoju firma Kodak Polska prosi o indywidualny kontakt z działem rezerwacji hotelu w Holiday Inn Łódź pod adresem: reservations@hilodz.com lub pod numerem telefonu + 42 208 20 10.

Goście seminarium otrzymają preferencyjną stawkę za wynajęcie pokoju przy podaniu hasła: „Warsztaty Kodak”. Pokoje hotelowe (1-osobowy w cenie 280 zł brutto, 2-osobowy  – 300 zł brutto) nie są objęte wstępną rezerwacją, więc firma Kodak Polska nie gwarantuje ich dostępności tuż przed samym spotkaniem, dlatego sugerowana jest jak najszybsza rezerwacja noclegu. Również ilość miejsc na seminarium jest ograniczona – o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestrować można się na stronie WWW.

W przypadku pytań dotyczących agendy, czy rejestracji na spotkanie prosimy o kontakt z Anną Kołodziejczyk, Marketing Manager Kodak Polska.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych