2020

Kup prenumeratę czasopisma Świat Poligrafii Professional. Wspieraj czasopismo o Twojej branży. Formularz prenumeraty TUTAJ!

Styczeń

Jak to się stało, że Emipak stał się liderem w szerokiej wstędze? Czeska marka maszyn … SOMA, jest nr 1 w Polsce, wśród zakupionych maszyn drukujących w 2019 r.

Luty / wersja 1

PremiumDruk to wyjątkowa drukarnia pod każdym względem. Najwyższej jakości opakowania powstają tutaj. Opakowania, które spotykamy w najbardziej znanych sklepach.

Luty / wersja 2

MDM-Druk z Poznania, drukarnia stawiająca na najnowszą technologię. Rozwój, sukces, nowe możliwości, nowe wyzwania…

Marzec

Pierwsza instalacja RMGT 10 w Polsce to prawdziwe wydarzenie. Drukarnia MuruGumbel gościła podczas Dnia Otwartego wielu… zainteresowanych tymi maszynami.

Kwiecień

Drukarnia, która przebojem zdobywa rynek. Przy okazji ma 12 instalacji maszyn Muller Martini w introligatorni. Jak to się robi u naszych sąsiadów i czy Introligatornia 4.0 pomaga?

Maj

Edycja promocyjna. Dostępna w całości on-line


Być o jeden krok przed innymi. Jak to zrobić? Po prostu… Dość kombinowania!

 

Czerwiec

Czy w dobie koronawirusa jest coś, co pozwoli drukarni na dalsze rozwijania biznesu? A może po prostu nie warto kombinować? Kolejna część świetnego materiału.

Lipiec / Sierpień

Inwestować i jeszcze raz inwestować. Kryzys wywołany pandemią to najlepszy czas na budowanie biznesu. Zwłaszcza w poligrafii