25 lat hubergroupe Polska

- reklama -

Kwiecień 2017 był wyjątkowym miesiącem pod każdym względem. 27 kwietnia firma hubergroupe Polska obchodziła swoje 25-lecie w obecności przyjaciół i klientów. Uroczystość odbyła się w Hali Stulecia we Wrocławiu, na którą przybyło blisko 800 osób, przedstawicieli branży poligraficznej.

Gospodarz, Janusz Cymanek powitał osobiście wszystkich. A w mowie wstępnej przypomniał o tym, że sukces jaki osiągnęła firma był efektem zaufania klientów i ciężkiej pracy wspaniałego zespołu pracowników.

Nie mogło zabraknąć życzeń i ciepłych słów od wielu znamienitych gości. Dodatkowo całą galę uświetniły występy wspaniałych artystów. Było, jak zawsze bardzo miło, wesoło i chyba to, co dało się zauważyć chyba wszystkim uczestnikom… Janusz Cymanek, prezes hubergroupe Polska znał osobiście wszystkich gości. Jak było? Cóż… to już tylko wiedzą uczestnicy.. a i my byliśmy obecni.

Wszystkiego dobrego na kolejne lata!

- reklama -
A N K I E T A

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu grudniowym przedstawimy podsumowanie.