25 lat hubergroupe Polska

0

Kwiecień 2017 był wyjątkowym miesiącem pod każdym względem. 27 kwietnia firma hubergroupe Polska obchodziła swoje 25-lecie w obecności przyjaciół i klientów. Uroczystość odbyła się w Hali Stulecia we Wrocławiu, na którą przybyło blisko 800 osób, przedstawicieli branży poligraficznej.

Gospodarz, Janusz Cymanek powitał osobiście wszystkich. A w mowie wstępnej przypomniał o tym, że sukces jaki osiągnęła firma był efektem zaufania klientów i ciężkiej pracy wspaniałego zespołu pracowników.

- reklama -

Nie mogło zabraknąć życzeń i ciepłych słów od wielu znamienitych gości. Dodatkowo całą galę uświetniły występy wspaniałych artystów. Było, jak zawsze bardzo miło, wesoło i chyba to, co dało się zauważyć chyba wszystkim uczestnikom… Janusz Cymanek, prezes hubergroupe Polska znał osobiście wszystkich gości. Jak było? Cóż… to już tylko wiedzą uczestnicy.. a i my byliśmy obecni.

Wszystkiego dobrego na kolejne lata!

A N K I E T A

 

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.