spot_imgspot_img

3. edycja Polish Prinect User Day

- Reklama-

8 czerwca tuż po godzinie 10.00 rozpoczęła się 3. edycja Polish Prinect User Day, przygotowana przez firmę Heidelberg Polska. Pierwszy blok prezentacji rozpoczęła Wiebke Stoltenberg, która przedstawiła rozwiązania chmurowe oferowane przez firmę Heidelberg. Nie zabrakło również odniesienia do przyszłości tego typu rozwiązań oraz zastosowania sztucznej inteligencji w przemyśle poligraficznym. Innymi słowy, jest to swojego rodzaju rozwiązanie będące częścią Industry 4.0, a dokładniej Poligrafia 4.0.

Kolejną prezentację poprowadziła Carolina Viterbo, która skupiła się na kilku tematach najistotniejszych, ze względu na aktualny czas. To jest PrintShop Analitics, czyli narzędzia wspomagające w podejmowaniu decyzji i bezpośrednim monitorowaniu (analizie) całości procesów zachodzących w drukarni. W tym nowe rozwiązanie firmy Heidelberg oznaczone, jako H+.

We wcześniejszej prezentacji Tomasz Jasiński zauważył, że dosłownie kilka dni temu odbył się Prinect User Day przygotowany przez centralę firmy i Polska jest jedynym dzisiaj krajem, w którym najnowsze rozwiązania są prezentowane lokalnie dla zainteresowanej grupy klientów…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych