spot_imgspot_img

3. edycja Polish Prinect User Day

- Reklama-

8 czerwca tuż po godzinie 10.00 rozpoczęła się 3. edycja Polish Prinect User Day, przygotowana przez firmę Heidelberg Polska. Gości, przedstawicieli polskich drukarni przywitał Krzysztof Pindral, prezes Heidelberg Polska. W krótkim wstępie odniósł się do współczesnych wyzwań stojących przed drukarniami aspirującymi do bycia najnowocześniejszymi nie tylko ze względu na park maszynowy, ale przede wszystkim na korzystanie z najnowszego oprogramowania, powalającego na dogłębną analizę całości działań przedsiębiorstwa.

Z kolei Tomasz Jasiński wprowadził uczestników w zakres dzisiejszego spotkania prezentując już na wstępie wyniki jakie może osiągnąć drukarnia, która dokonuje pełnej optymalizacji i umiejętnie zarządza całością prac. Tomasz Jasiński zauważył również, że dosłownie kilka dni temu odbył się Prinect User Day przygotowany przez centralę firmy i Polska jest jedynym dzisiaj krajem, w którym najnowsze rozwiązania są prezentowane lokalnie dla zainteresowanej grupy klientów…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych