30 lat firmy Teba

- reklama -

30 lat firmy Teba… dokładnie tyle mija lat firmie rodzinnej, której historia pokazuje jak poligrafia w naszym kraju się zmienia. Jak sami o sobie mówią… specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych do produkcji systemów reklamy wielkoformatowej, odzieży, odzieży sportowej, dekoracji wnętrz, przemysłu. Nasz zespół to doświadczeni eksperci potrafiący znaleźć optymalne rozwiązania dla naszych klientów.

I nie jest to zadzieranie nosa do góry. Rzeczywiście Teba znana jest z profesjonalnego podejścia i poszukiwania dla klienta najlepszych rozwiązań.

A w ofercie między innymi: drukarki solwentowe, drukarki tekstylne, drukarki UV, kalandry, oprogramowanie, plotery drukująco-tnące, plotery tnące oraz  materiały eksploatacyjne. Warto dodać, że Teba jest od lat związana z firmą Mimaki, której rozwiązania w całości można tutaj znaleźć. Firmę Teba można zawsze spotkać na najważniejszych targach w Polsce: Festiwal druki czy Taropak i 4Print w Poznaniu.

30 lat to ponad 2400 projektów biznesowych, to lata doświadczenia i zaangażowania. Gratulacje za osiągnięty poziom!

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.