spot_imgspot_img

30-lecie Polskiej Izby Druku. Czas rozpocząć Konferencję

- Reklama-

Polska Izba Druku, co by nie mówić, nowe czasy wymagają zupełnie innego, nowego podejścia do wyzwań stojących przed nami wszystkimi. I dzisiaj nie liczy się historia. To co najważniejsze jest dzisiaj i będzie jutro. Nowa Izba, osoby, które dzisiaj prowadzą tę organizację… jest szansa na dużą zmianę i najważniejsze, możemy w tym wszystkim uczestniczyć.

Na scenie oprócz prowadzących Krzysztof Pindral – prezes Heidelberg Polska

Gości Konferencji przywitali Dr Monika Kożdoń-Dębecka oraz Jacek Kuśmierczyk, aktualny prezes Polskiej Izby Druku. Chwila na podziękowania dla wszystkich osób, mediów i firm zaangażowanych w obchody i realizację Konferencji oraz zapowiedź tego, co będzie się działo podczas dzisiejszego dnia.

Uczestnicy Konferencji

25.11.2022 r. … start nowej ery Polskiej Izby Druku… więcej już wkrótce…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00