- reklama -

33 lata zobowiązują. Dokładnie tyle lat mija Małgorzacie i Mieczysławowi Jakubickim, prowadzącym Centrum Poligrafii Internetowej w Warszawie. 33 lata doświadczeń i budowania biznesu poligraficznego. Choć dzisiaj zdecydowanie druk cyfrowy, to jednak ukierunkowany na szczególnego odbiorcę.

Produkcja książek wymaga nie tylko kunsztu, ale także wiedzy i odpowiedniego wyposażenia. Bez wątpienia oprawa jest na pierwszym planie – technologicznie. Bez porządnej oprawy nie można nic zrobić.

Od lewej: Małgorzata i Mieczysław Jakubiccy

Jak zapewnia Mieczysław Jakubicki, najlepszą inwestycją w obszarze introligatorni okazały się urządzenia firmy Horizon, którego dostawcą jest firma Derya. To dzięki oklejarce, technologicznie osiągnięto tutaj wysoki poziom opraw.

Druk też jest… na urządzeniach Canon. Dlaczego? Jak to się stało, że mija 33 lata? Dlaczego książki i nowa siedziba? O tym i nie tylko już niedługo w naszym czasopiśmie

Zresztą, kto nie zna portalu Drukomatic?

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.