spot_imgspot_imgspot_img

54 minuty o… Fundusze? Tak są. Niezależnie od KPO. Podcast. Aktualizacja

Już dzisiaj zapraszamy Was do wysłuchania najbliższej rozmowy ukazującej się w ramach serii podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Z Pawłem Szarubką rozmawiamy o największej puli środków unijnych, jakie za chwilę trafią do Polski i Wy także możecie z nich skorzystać. Nie patrzcie na KPO. To zupełnie inny temat związany między innymi z polityką. My rozmawiamy o realiach, z którymi możecie się zmierzyć po prostu już teraz. Jeżeli chcecie dodatkowo zadać pytania, to możecie przesłać je bezpośrednio do nas na e-mail, a my zadamy je Pawłowi podczas kolejnej rozmowy.

Mirosław Pawliński – red. naczelny

Dzisiaj liczy się nie tylko innowacyjność, ale także, a może przede wszystkim otwarty umysł i skupienie na najważniejszych priorytetach. Poszukujecie możliwości dalszego rozwoju biznesu? Świetnie. Bardzo dobrze trafiliście. Ekspert Paweł Szarubka z ISP rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące najbliższej transzy funduszy UE. To co istotne… to ostatni czas na działanie. Stawką jest nie tylko rozwój, ale także przetrwanie i dalsze działanie. Blisko rok temu z Pawłem Szarubką rozmawialiśmy o tym, jak łatwo jest popełnić błąd i co będzie nas czekało w najbliższych miesiącach… i słowo zamienia się na realia. Środki są … ale, ale… gdzie Wasze pomysły? Jeżeli nie teraz, to być może później może być tylko gorzej z pozyskaniem środków i warunki zewnętrzne będą jeszcze bardziej ekstremalne. Gościnnie Paweł Szpil z 2Press, który zadaje pytania z obszarów, których się nie spodziewacie.

ZAJRZYJ DO KALENDARZA NAJBLIŻSZYCH WYDARZEŃ W BRANŻY


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Podcasty

spot_img

Podcast extra

spot_img

Aktualne wydanie

spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

2. Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00