spot_imgspot_imgspot_img

65 zakładów w ponad 20 krajach. Kolejna inwestycja… Nilpeter

- Reklama-

Austriacka firma MM Packaging zakupiła do swojego zakładu w Dublinie (Irlandia) nową, 8-kolorową fleksograficzną maszynę drukującą FA-17, która może pracować z różnymi rodzajami podłoży. Nowy nabytek to pierwsze urządzenie firmy Nilpeter w tej lokalizacji.

MM Packaging jest producentem opakowań podstawowych i wtórnych dla różnych sektorów, działającym na światowych rynkach. Nowa maszyna drukująca została skonfigurowana przede wszystkim pod kątem przemysłu farmaceutycznego. Inwestycja w nowe urządzenie wyposażone w pełen pakiet automatyzacji jest wynikiem owocnego, niezwykle pozytywnego dialogu oraz procesu przygotowawczego, jaki producent przeszedł wraz z firmą Nilpeter.

„Znaliśmy oczywiście firmę Nilpeter jeszcze przed rozpoczęciem procesu inwestycji w nowe urządzenie dla naszej lokalizacji w Dublinie. Byliśmy jednak bardzo pozytywnie zaskoczeni profesjonalizmem, z jakim mieliśmy do czynienia w ciągu całego procesu, od momentu złożenia wstępnego zapytania aż do fabrycznego testu odbioru (FAT). Firma Nilpeter była bardzo otwarta i cały czas wsłuchiwała się w nasze potrzeby, dzięki czemu jesteśmy bardzo zadowoleni z końcowego rezultatu. Maszyna jest najwyższej jakości, solidnie wykonana i będzie miała ogromny pozytywny wpływ na nasze działania biznesowe. Nie możemy doczekać się momentu instalacji.” – mówi Kierownik Operacyjny Warren Brennan z MM Packaging.

Standardy i wymagania dotyczące etykiet oraz dokumentacji stale rosną na wszystkich rynkach, a przemysł farmaceutyczny nie jest wyjątkiem. Nick Hughes, Dyrektor Zarządzający w firmie Nilpeter Ltd., (Wielka Brytania), mówi:

“Rozmawiamy z naszymi klientami codziennie, w różnych firmach i branżach, i widzimy wszędzie taki sam trend: rośnie zapotrzebowanie na coraz bardziej zaawansowane maszyny. Klienci chcą bardziej złożonych etykiet i zastosowań. Naszym zadaniem jest pomóc naszym klientom znaleźć odpowiednie rozwiązania i uważam, że udało nam się to w przypadku firmy MM Packaging. Otrzymują oni naprawdę fantastyczną maszynę, która będzie znakomicie pasować do ich zakładu w Dublinie. Wspaniale będzie zobaczyć ją wkrótce w produkcji”.

O firmie MM Packaging | Firma MM Packaging jest liderem na rynku opakowań i druku konsumenckiego. Dzięki międzynarodowej sieci 65 zakładów w ponad 20 krajach, oferuje unikatową, paneuropejską koncepcję dostaw. Ponadto firma posiada zakłady produkcyjne na Bliskim Wschodzie, w USA, a także w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

Źródło: Koenig & Bauer


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00