- Reklama -spot_imgspot_img

7000 pobrań podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Nadchodzi sezon 10!

- Reklama-

Dokładnie 12 sierpnia przekroczyliśmy 7000 pobrań podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA, a ilość pobrań dotyczy tylko źródła jakim jest Spotify. Gdybyśmy jednak spojrzeli całościowo na pobrania, zarówno z serwera, z którego prowadzimy emisję podcastów Spotify, Google podcast i Apple podcast jak i z serwera, gdzie publikację prowadzimy bezpośrednio na stronach WWW, to w sumie trzeba całość pomnożyć razy 3.

Mirosław Pawliński – red. naczelny

Zaskakuje nas, jak wiele osób słucha i jak wiele osób jeszcze nie słyszało nic o naszych podcastach. Wiemy, jak duże wyzwanie stoi przed nami. Nie mniej nie byłoby tego wyniku bez udziału naszych gości, którym serdecznie dziękujemy za udział, za wymianę doświadczeń i chęć dalszego dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.

- Reklama -

Wam dziękujemy za czas, jaki poświęcacie na słuchanie i obiecujemy, a to możemy obiecać, że po pełnych 9 sezonach i 56 odcinkach opublikowanych, kolejne będziemy starali się realizować jeszcze lepiej. Bardzo nas cieszy korespondencja kierowana do nas, Wasze pomysły na tematy jakie możemy poruszać w… no właśnie, a może po prostu będziemy mówili zamiast podcasty np. słuchowiska? To jedna z wielu próśb, jakie do nas dotarły. Co o tym sądzicie?

Przed nami sezon 10. Najbliższe premierowe wydanie pojawi się już w czwartek 25 sierpnia o godz. 15:00. A później… oczywiście już co tydzień i tak do końca roku. Kolejnego roku 2023. A ponieważ czas biegnie szybko, to już dzisiaj pytamy Was o to, jak wyobrażacie sobie podcast, który będzie posiadał numer #100 ?

Zapraszamy Was do słuchania i kontaktu z nami. Piszcie na ten adres e-mail.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych