Niestandardowe podejście firmy Ricoh

- reklama -

Podczas tegorocznej edycji targów FESPA Ricoh zaprezentuje wiele niestandardowych realizacji, które można wykonać na systemach firmy. Będą to m.in. przykłady prac wyprodukowanych na urządzeniach drukujących UV typu flatbed z serii Pro™ T7210 oraz Pro™ TF6250 z wykorzystaniem szerokiej gamy podłoży, takich jak: sklejka, Corex, Forex, DiBond, aluminium, winyl czy szkło.

Zaprezentowane zostaną również możliwości najnowszego plotera Ricoh Pro™ L5160 oraz druk typu roll to roll na metalizowanym samoprzylepnym winylu Kernow czy na przezroczystej folii okiennej (konfiguracja kolorystyczna CMYK + biały). Odwiedzający będą mogli poznać także przykłady wykorzystania systemu Pro™C7200x w produkcji opakowań dla produktów spożywczych oraz zobaczyć rozwiązania DTG do druku bezpośrednio na odzieży.

“Redefiniujemy możliwości oferowane do tej pory przez druk. Pokażemy szereg nieszablonowych realizacji wykonanych na naszych maszynach i systemach – powiedział  Graham Kennedy, Head of Industrial Print Business Group w Ricoh Europe. “Rozwiązania Ricoh pozwalają drukować na szkle, drewnianych i akrylowych powierzchniach czy kartonach. Umożliwiają realizację wielu projektów, które niegdyś wydawały się nieosiągalne. FESPA to doskonałe miejsce na zaprezentowanie ich potencjału” – dodał.

Bezpłatnej rejestracji na tegoroczną edycję targów FESPA można dokonać na stronie WWW

Źródło: Ricoh

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.