Niestandardowe podejście firmy Ricoh

Podczas tegorocznej edycji targów FESPA Ricoh zaprezentuje wiele niestandardowych realizacji, które można wykonać na systemach firmy. Będą to m.in. przykłady prac wyprodukowanych na urządzeniach drukujących UV typu flatbed z serii Pro™ T7210 oraz Pro™ TF6250 z wykorzystaniem szerokiej gamy podłoży, takich jak: sklejka, Corex, Forex, DiBond, aluminium, winyl czy szkło.

- reklama -

Zaprezentowane zostaną również możliwości najnowszego plotera Ricoh Pro™ L5160 oraz druk typu roll to roll na metalizowanym samoprzylepnym winylu Kernow czy na przezroczystej folii okiennej (konfiguracja kolorystyczna CMYK + biały). Odwiedzający będą mogli poznać także przykłady wykorzystania systemu Pro™C7200x w produkcji opakowań dla produktów spożywczych oraz zobaczyć rozwiązania DTG do druku bezpośrednio na odzieży.

“Redefiniujemy możliwości oferowane do tej pory przez druk. Pokażemy szereg nieszablonowych realizacji wykonanych na naszych maszynach i systemach – powiedział  Graham Kennedy, Head of Industrial Print Business Group w Ricoh Europe. “Rozwiązania Ricoh pozwalają drukować na szkle, drewnianych i akrylowych powierzchniach czy kartonach. Umożliwiają realizację wielu projektów, które niegdyś wydawały się nieosiągalne. FESPA to doskonałe miejsce na zaprezentowanie ich potencjału” – dodał.

Bezpłatnej rejestracji na tegoroczną edycję targów FESPA można dokonać na stronie WWW

Źródło: Ricoh

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.