Firma SOMA poinformowała o przygotowywanym seminarium internetowym, które odbędzie się na początku lipca. To czas na oczekiwane premiery, jak chociażby maszyny drukującej OPTIMA 2.

9 lipca: 2020 SOMA’s On-line Product Launch

- reklama -- reklama -

Podczas seminarium będą poruszone tematy związane z nowościami technologicznymi w obszarze fleksografii. Między innymi: drukowanie w jakości HD oraz drukowanie w rozszerzonym gamucie.

SOMA zaprezentuje wybrane tematy online.  Ważne, rejestracja uczestników seminarium odbywa się do 6 lipca! Rejestrację można zrealizować TUTAJ!

W Polsce przedstawicielem firmy SOMA jest spółka Emipak, która powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie.

Do nich należą m.in.: SOMA fleksograficzne maszyny drukujące, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości.

Źródło: EMIPAK

>>> Czytaj także: Odkryj możliwości 100% inspekcji dla wąskiej wstęgi

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?