Firma SOMA poinformowała o przygotowywanym seminarium internetowym, które odbędzie się na początku lipca. To czas na oczekiwane premiery, jak chociażby maszyny drukującej OPTIMA 2.

9 lipca: 2020 SOMA’s On-line Product Launch

Podczas seminarium będą poruszone tematy związane z nowościami technologicznymi w obszarze fleksografii. Między innymi: drukowanie w jakości HD oraz drukowanie w rozszerzonym gamucie.

SOMA zaprezentuje wybrane tematy online.  Ważne, rejestracja uczestników seminarium odbywa się do 6 lipca! Rejestrację można zrealizować TUTAJ!

W Polsce przedstawicielem firmy SOMA jest spółka Emipak, która powstała w 2001 roku, prawie od początku zajmując się sprzedażą maszyn i urządzeń przeznaczonych dla przemysłu poligraficznego i spożywczego, produkowanych przez znane firmy europejskie.

Do nich należą m.in.: SOMA fleksograficzne maszyny drukujące, przewijarko-krajarki, laminatory, naklejarki i myjki płyt drukowych, destylatory do rozpuszczalników organicznych, systemy spalania gazów odlotowych (RTO), systemy kontroli druku, systemy kontroli prowadzenia wstęgi, systemy błyskawicznego pomiaru zawartości wilgoci i gęstości.

Źródło: EMIPAK

>>> Czytaj także: Odkryj możliwości 100% inspekcji dla wąskiej wstęgi

- reklama -