spot_imgspot_img

Technologia cyfrowa od HP Indigo, Szymon Symonowicz

Jak wyglądał rynek i technologie druku cyfrowego w trakcie pandemii? W początkowym etapie nastąpił okres transformacji, który był trudny dla wszystkich drukarń akcydensowych. Chwilę później jednak rynek ten mocno się odbił i nastąpił wzrost liczby zleceń. Jeżeli chodzi o serwis podczas pandemii to w naszej firmie optymalizowaliśmy koszty i byliśmy przygotowani do obsługi zdalnej.

Producenci po latach wzlotów i upadków dostrzegają w technologii cyfrowej duży potencjał. W przypadku branży opakowań, najszybciej wystartowały etykiety. Stopień ich adaptacji postępuje, rynek dojrzewa, a klienci są coraz bardziej świadomi. Klienci wybierając HP Indigo nabierają zaufania do tej technologii i do tego co ona oferuje, dlatego po kilku latach użytkowania decydują się na kolejne instalacje. Technologia cyfrowa, szczególnie na rynku opakowań traktowana była wcześniej jako element funkcjonujący na uboczu i budzący małe zainteresowanie z biznesowego punktu widzenia.


Słuchaj podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Źródło: Świat Poligrafii Professional wyd. 06/2022

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy technologia cyfrowa wyprze druk analogowy?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych