spot_imgspot_imgspot_img

A odpowiedzi w sumie jest 822!

- Reklama-

Poszukujemy odpowiedzi na najprostsze pytania i wiemy, że tylko dzięki Wam możemy takie uzyskać. Na naszych stronach WWW umieszczamy pod każda informacją prasową krótką ankietę dotyczącą wybranych zagadnień. Tym razem pochyliliśmy się nad tematem szeroko rozumianej komunikacji. I tutaj od razu pierwsze zaskoczenie. Odpowiedzi w sumie jest 822!

A jak brzmiały pytania?… Oto one: Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami? Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?

Tak, tak… wiemy, to trudny temat. Wiemy o tym doskonale, bo przecież my wszyscy jesteśmy zauroczeni możliwościami, jakie daje nam Internet. Każdy chce odnieść sukces, każdy staje się swojego rodzaju „wydawcą”. Jednak my spojrzeliśmy na zagadnienie komunikacji zupełnie inaczej. Z innego poziomu. Dlatego pojawiły się dwa pytania, właściwie kluczowe. Dlaczego?

Źródłem tej ankiety były rozmowy przeprowadzone z Wami i obserwacja zmian zachodzących w obszarze komunikacji w naszej branży. A tutaj dzieje się niezwykle dużo. Dzisiaj nie omawiamy szczegółowo wyników, bo o nich będziemy rozmawiali już niedługo podczas naszego spotkania – Webinar – do którego już dzisiaj Was zapraszamy. O szczegółach poinformujemy Was niedługo. A teraz wyniki…

Jak najczęściej komunikujesz się ze swoimi klientami?

Tak, tutaj nie ma zaskoczenia. Wyniki pokazują dokładnie to, czego można było się spodziewać. Zmiana kanałów komunikacyjnych używanych przez Was jest wyraźnym sygnałem do tego, jak ważne stają się poszczególne – inne – sposoby komunikacji. Jaki ma to wpływ na nas wszystkich?

Wyniki na pierwsze pytanie

Które portal społecznościowy jest dla Ciebie najważniejszy?

Tutaj raczej nie ma zaskoczenia. Choć dziwi nas to, co wynika z Waszych odpowiedzi (preferencji) a rzeczywistością. Bo… kiedy zajrzycie chociażby na jedną ze stron FB prowadzoną dla poligrafii (o poligrafii) – to ilość użytkowników naprawdę zaskakuje – ponad 16,5 tys. A jest to jedna z wielu stron.

Wyniki na drugie pytanie

Jak zawsze zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach i oczywiście, dziękujemy Wam bardzo za Wasz czas i to, że jesteście razem z nami także w takim obszarze. Przy okazji, zachęcamy Was do wysłuchania podcastu, w którym naszym gościem jest Joanna Katyńska z WEC Communication. Rozmowa dotyczy tematu komunikacji i jest pierwszą częścią całego cyklu rozmów, jaka powstaje w naszym studio.Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00