spot_imgspot_img

A-Z Color. Dzisiaj

- Reklama-

Nie tak dawno opublikowaliśmy na naszych łamach materiał dotyczący drukarni A-Z Color. Jego fragmenty mogliście przeczytać … Droga na Ostrołękę. A-Z Color.

Trzy dekady funkcjonowania firmy to bardzo długo, nie tylko w branży poligraficznej. Tak zasłużonym wiekiem, a przede wszystkim imponującym doświadczeniem w produkcji etykiet może poszczycić się drukarnia fleksograficzna A-Z Color mieszcząca się nieopodal Ostrołęki.  

Tym razem przedstawimy Wam materiał, który przygotowała firma Heidelberg Polska. Film, z którego dowiecie się, jak wyglądała historia i jaka jest drukarnia dzisiaj… A-Z Color.

Źródło: Heidelberg Polska


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych