AccurioPress C6085 Konica Minolta w firmie Digi Pres

Od lewej Marcin Radecki (Digi Pres), Piotr Gural (Konica Minolta)
- reklama -

Znaczące przyspieszenie produkcji (na poziomie 40%), obniżenie kosztów jej przygotowania, wzrost wydajności, a co za tym idzie większe oszczędności – to tylko niektóre zalety, jakie wymienia Marcin Radecki, manager operacyjny Digi Pres, w której wdrożono nową maszynę AccurioPress C6085 z innowacyjną funkcją do automatycznej kontroli (AIT) w module IQ-501.

Również operatorom tej drukarni inwestycja przyniosła wymierne korzyści. Zwracają uwagę na prostotę i intuicyjne działanie tego rozwiązania, a także na fakt, że oszczędza ono ich czas i wysiłek, przekładając się na pracę na wysokim poziomie, która jest w tym zakładzie priorytetem. Wraz z wyżej wspomnianymi rozwiązaniami Konica Minolta dostarczyła tu również oprogramowanie Accurio Pro Flux.

- reklama -

Game changer: moduł do kontroli IQ-501 Konica Minolta”

To znacząca oszczędność. Jeśli dodać do tego fakt, że tylko dzięki samemu modułowi i jego znakomitej funkcjonalności do automatycznej kontroli (AIT) mogliśmy skrócić czas realizacji zamówień o jakieś 20-30% – to już można być zadowolonym z takiej inwestycji. Jednak to nie wszystko – jakość, jaką otrzymujemy zarówno z samej maszyny, ale także dzięki tym innowacyjnym narzędziom – sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej konkurencyjni. To istotne w kontekście działalności, w jakiej się specjalizujemy”…

Źródło: Konica Minolta

Więcej w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.