Acuity B1 digital od Fujifilm

- reklama -

Łącząc pełną automatyzację, niemal fotograficzną jakość obrazu i idealny rozmiar formatu dla setek aplikacji, Acuity B1 stanowi ekscytującą i wyjątkową innowację w druku cyfrowym. Dzięki technologii druku atramentowego Fujifilm UV, możemy drukować na tworzywach sztucznych o grubości do 10 mm oraz szerokiej gamie materiałów powlekanych i niepowlekanych.

Pełna automatyzacja „paleta na paletę” zwiększa wydajność produkcji | Dzięki pełnej automatyzacji i architekturze liniowej „paleta na paletę” Acuity B1 upraszcza produkcję i może zmniejszyć ilość miejsca potrzebnego na podłodze w drukarni. Obsługa Acuity B1 jest prosta i łatwa; intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs oznacza mniej stresu w drukarni.

Cyfrowa wygoda – bez kompromisów w zakresie jakości | Drukuje do 200 arkuszy formatu B1 na godzinę i szybko można przełączyć się pomiędzy kolejnymi zleceniami.  Wydruki, które nie wymagają laminowania ani lakierowania. Można natychmiast zakończyć i wysłać arkusze, ponieważ są od razu zabezpieczone.

Bezproblemowo pasuje do istniejących przepływów pracy

Dla tych, którzy już korzystają z formatu formatu B1, Acuity B1 bezproblemowo wpasuje się w istniejące przepływy pracy – w tym sprzęt do powlekania wstępnego i końcowego oraz obsługę papieru – jednocześnie rewolucjonizując możliwości produkcyjne.

Drukuj szeroką gamę aplikacji przynoszących zysk

Dzięki możliwości drukowania na szerokiej gamie elastycznych i sztywnych materiałów o grubości do 10 mm, w tym na tworzywach sztucznych, Acuity B1 otwiera drzwi do szerokiej gamy zastosowań – w tym przyciągających wzrok punktów sprzedaży, takich jak woblery półkowe, paski merchandisingowe, półki, ekspozytory, artykuły promocyjne, takie jak maty, kalkomanie i metki produktów oraz wiele innych. Technologia LED UV zapewnia wybór wykończenia nadruku – od satyny po połysk – co oznacza, że ​​dzięki Acuity B1 można zaoferować swoim klientom takie same wykończenia, jak w przypadku procesów sitodruku lub offsetowych.

Opłacalne, wysokiej jakości krótkie serie

Ponieważ jest to druk atramentowy, Acuity B1 eliminuje koszty przygotowania do druku i przygotowania do druku offsetowego. Jest to szczególnie wygodne podczas pracy z grubszymi materiałami, takimi jak plastik. Krótkie serie stają się znacznie bardziej opłacalne, a  możesz wygrać więcej zleceń, oferując próbki wysokiej jakości także jednorazowe…

Dane techniczne:

Maksymalna prędkość drukowania Do 200 arkuszy / godz
Maksymalny rozmiar nośnika 1050 mm x 750 mm
Maksymalna grubość nośnika 0,1 mm do 10 mm
Atramenty Seria Uvijet KX i KH (worek 5 kg)
Konfiguracja kolorów 8 kanałów – (4 i 6 kolorów CMYK lub 4 i 6 kolorów CMYK x 2)
Głowice drukujące Fujifilm Dimatix QFR7 (7 pl)
Wymiary (szer. X gł. X wys.) 9500 mm x 3100 mm x 1800 mm

 

Źródło: Fujifilm

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.