Agfa na targach RemaDays Warsaw 2018

- reklama -

Firma Agfa zakończyła sukcesem swój udział w niedawnych targach RemaDays Warsaw 2018. Prezentowany na jej stoisku hybrydowy ploter Anapurna H2050i LED spotkał się z dużym zainteresowaniem zwiedzających, z myślą o których zadrukowywano w nim różnorodne materiały sztywne i giętkie.

Maszyna znalazła również uznanie w oczach jury konkursu „The Prize For Innovations”, zdobywając brązowy medal w kategorii „Technology Park”. Urządzenie eksponowane na stoisku firmy Agfa już wkrótce rozpocznie pracę u jednego z jej rodzimych klientów. Swojego pierwszego użytkownika w naszym kraju znalazł podczas targów także inny hybrydowy ploter z oferty firmy Agfa – Anapurna H2500i LED.

Trzydniowa impreza była jednocześnie okazją do licznych spotkań z jej obecnymi i potencjalnymi klientami, zarówno z segmentu druku wielkoformatowego, jak też cyfrowego prepressu.

Technologia Agfa na wielu stoiskach

Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w targach RemaDays Warsaw 2018. Tym bardziej, iż poza naszym własnym stoiskiem, technologia Agfa była promowana również na ekspozycjach naszych partnerów biznesowych, np. firmy Igepa Polska, z którą niedawno podpisaliśmy umowę agencyjną – mówi Przemysław Arabski, kierujący działem druku inkjetowego Agfa w Polsce.

– Warto podkreślić, że nasze stoisko, na którym przez wszystkie dni targowe pracował ploter Anapurna H2050i LED, zostało w całości wykonane przez jednego z naszych klientów – firmę Kseroplast-Plus. Co więcej, zainstalowane w ramach jego zabudowy grafiki zostały wydrukowane w użytkowanych przez nią ploterach z serii Anapurna i Jeti.

Nagroda „The Prize for Innovations” dla plotera Anapurna H2050i LED

Jak zapewnia Przemysław Arabski, hitem sprzedażowym Agfa w ostatnim roku, jak też w pierwszych miesiącach roku bieżącego jest – prezentowany na targach RemaDays Warsaw 2018 – ploter Anapurna H2050i LED. Znajduje on swoich użytkowników zarówno w typowych drukarniach wielkoformatowych, jak też w przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Cieszymy się, że maszyna ta znalazła uznanie zarówno w oczach zwiedzających nasze stoisko, jak też jurorów konkursu „The Prize for Innovations – mówi Przemysław Arabski. – Jest to bardzo uniwersalne urządzenie, a spektrum zadrukowywanych w nim podłoży jest niezwykle szerokie.

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.