- Reklama -spot_imgspot_img

Andrzej Płatek w DOT2DOT

- Reklama-

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o tym, że Andrzej Płatek odchodzi z firmy Reprograf. To było dla wszystkich ogromne zaskoczenie. Minęło trochę czasu i już wiemy, że Andrzej Płatek jest w firmie DOT2DOT. Życzymy samych sukcesów!

Grupa DOT2DOT powstała z połączenia czołowych polskich firm z obszaru produkcji opakowań i etykiet. 61 linii produkcyjnych w czterech zakładach w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Ponad 1000 marek w portfolio. 2.5 miliarda opakowań i etykiet rocznie to norma.

- Reklama -

Jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Zespół R&D składający się 40 wysokiej klasy specjalistów pracuje nad perfekcyjnym efektem końcowym. Logistyka? 20 000 miejsc paletowych do dyspozycji.

700 pracowników – z taką załogą, po prostu musimy być efektywni. 2 tuziny globalnych graczy i na tym nie koniec. Lata doświadczenia w produkcji opakowań i etykiet dla renomowanych klientów z Europy.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych