- Reklama -spot_imgspot_img

AR Packaging Halmstad i Comexi wzmacniają swoje relacje

- Reklama-

Comexi, firma specjalizująca się w rozwiązaniach dla branży druku i przetwarzania opakowań elastycznych, oraz AR Packaging Halmstad, wiodąca europejska firma w sektorze opakowań kartonowych i elastycznych, rozszerzyły swoje relacje biznesowe poprzez nabycie przez szwedzką firmę bobiniarki Comexi S1 DS; maszyna ta zostanie zainstalowana w zakładzie firmy w Halmstad (Szwecja). Relacje między obiema firmami sięgają około 30 lat wstecz, kiedy to AR Packaging Halmstad zakupiło pierwszą maszynę Comexi. Obecnie w zakładzie znajdują się trzy rodzaje maszyn Comexi: drukarki fleksograficzne z bębnem centralnym, bobiniarki i laminatory. Wszystkie maszyny konwertujące w zakładzie w Halmstad są typu Comexi.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozszerzenia naszych relacji z AR Packaging Halmstad, firmą, która od wielu lat polega na technologii Comexi. Ta nowa umowa między obiema firmami dowodzi, że Comexi dysponuje rozwiązaniami technicznymi, których nasi klienci potrzebują, aby osiągnąć postęp w zakresie codziennej działalności i konsolidacji rynku” – komentuje Ramon Jonama, Comexi Area Manager w tym regionie.

- Reklama -

Firma AR Packaging Halmstad została założona w 1929 roku przez Erika Akerlunda i Rubena Rausinga, a jej celem było przekształcenie europejskiego rynku sprzedaży detalicznej towarów paczkowanych. Obecnie, między innymi, dział opakowań giętkich firmy jest wiodącym dostawcą rozwiązań opakowaniowych dla następujących branż: spożywczej i dóbr konsumpcyjnych, urody i kosmetyków, cukierniczej, usług gastronomicznych, tytoniowej, a także farmaceutycznej i medycznej.

AR Packaging Halmstad oferuje unikalną gamę rozwiązań opakowaniowych ze swoich wyspecjalizowanych fabryk; wartość dodana dla klientów jest tworzona dzięki szerokiej gamie produktów i głębokiej wiedzy na temat opakowań kartonowych i elastycznych. Zakład w Halmstad specjalizuje się w produkcji elastycznych opakowań na żywność z unikalną ochroną barierową.

“Bobiniarka Comexi pozwoli AR Packaging Halmstad zwiększyć wydajność przy zachowaniu najwyższego
standardu jakości” – wyjaśnia Ramon Jonama.

Comexi S1 DS jest idealną bobiniarką do pracy na dużych średnicach zwojów. Dzięki najszybszemu na rynku systemowi przyspieszającemu, może osiągnąć wysoką wydajność poprzez szybkie osiągnięcie maksymalnej prędkości bez utraty jakości. Ta bobiniarka ma oddzielną odwijarkę, która może zawierać różne systemy automatyzacji, takie jak laserowe pozycjonowanie noży i rdzenia, automatyczną obsługę, popychacze bobin i automatyczny ich odbiór, aby pomóc operatorom podczas zmiany zadania, zwłaszcza gdy trzeba wykonać kilka cięć. Wśród innych opcji, S1 DS może również zawierać automatykę końca linii, od obsługi bobin do paletyzacji, w tym ważenie pociętych rolek, etykietowanie i pakowanie w worki.

Źródło: Reprograf-Grafikus


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych