Arctic Paper wyróżniony tytułem “Top Marka 2018” magazynu Press

- reklama -

Arctic Paper zajął pierwsze miejsce w kategorii producentów papieru w corocznym konkursie „Top Marka”  magazynu Press. Zdobycie nagrody potwierdza znaczenie wysokiej jakości w przypadku producentów  papieru oraz siłę marek w portfelu Arctic Paper.

“Jesteśmy bardzo dumni z otrzymania tej nagrody i znalezienia się w gronie najsilniejszych marek w Polsce. To potwierdzenie skuteczności naszej pracy nad budowaniem mocnych marek, co jest ważnym celem strategicznym dla Arctic Paper” – mówi Michał Sawka, Wiceprezes wykonawczy ds. Sprzedaży w Arctic Paper.

Konkurs obejmuje łącznie 500 marek w 50 branżach i opiera się na szeroko zakrojonym badaniu aktywności mediowej w ciągu roku. Badanie obejmuje analizę obecności medialnej zarówno  w ujęciu ilościowym, jak i jakościowym, obejmującym impakt, wydźwięk i zasięg.

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.