ART OF COLOR 2018

Karol Główka

Kolejna edycja ART OF COLOR odbędzie się 1 października 2018 r. w pierwszy dzień trwania targów 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ART OF COLOR to prestiżowe spotkanie branży poligraficznej opierające się na innowacjach oraz szansach rozwoju tego sektora w różnych gałęziach przemysłu.

W programie spotkania nie zabraknie tematów dotyczących nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem poligraficznym, aspektów prawnych, gospodarczych i ekonomicznych oraz wskazówek jak zostań liderem sprzedaży używając nowoczesnych rozwiązań dla drukarń. Dodatkowo doświadczeni eksperci przedstawią możliwości wykorzystania druku soczewkowego w reklamie i mediach, uszlachetniania druku, optymalizacji i stabilizacji procesu druku oraz wiadomości na temat platform online printing, które na polskim rynku dynamicznie się rozwijają.

Poruszone podczas spotkania, a kontynuowane podczas targów zagadnienia z pewnością okażą się atrakcyjne dla właścicieli i dyrektorów technicznych drukarń, agencji reklamowych jak również projektantów opakowań i etykiet. Wydarzenie skupi blisko 400 uczestników i będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: http://artofcolor.pl/

Najważniejsze informacje o ART OF COLOR 2018:

  • Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań Congress Center, Pawilon 15, Poziom 1, Sala 1F i 1G
  • Termin: 1 października 2018 r.
  • Bilety: http://artofcolor.pl/
- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?