spot_imgspot_img

Athena Graphics kończy program certyfikacji Miraclon dotyczącej płyt KODAK FLEXCEL NX Plates

- Reklama-

Firma Athena Graphics pomyślnie ukończyła program certyfikacji Miraclon dotyczący płyt FLEXCEL NX Plates. Mający oceniać zdolność użytkowników KODAK FLEXCEL NX System do spełniania standardów międzynarodowych, program certyfikacji stanowi zestaw elementów, które przyczyniają się do uzyskania wiodącej w branży wydajności, powtarzalności i jakości w produkcji płyt. Proces certyfikacji jest także wsparty obszernymi pomiarami i analizą danych.

Marcel Weeren, kierownik operacyjny firmy Athena Graphics Netherlands: „Ta certyfikacja potwierdza nasze stałe zaangażowanie w dostarczanie klientom usług i produktów o nie-zmiennie wysokiej jakości, a jednocześnie stanowi motywację dla naszego wewnętrznego zespołu do dalszej doskonałej pracy. Dla nas wymogi certyfikacyjne wyznaczają minimalny poziom standardów produkcji, który nasz wysoko wykwalifikowany zespół zawsze stara się przewyższyć”.

Dodaje też: „Relacje dwustronne i dzielenie się wiedzą z firmą Miraclon pomagają optymalizować nasze procesy produkcyjne, szczególnie w okresie audytów w ramach certyfikacji. To nie jest jednorazowe ćwiczenie, w którym daliśmy z siebie wszystko, ale raczej trwała relacja, dzięki której nasze procesy zawsze będą przewyższać normy branżowe”.

Źródło: Miraclon


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych