Avargraf na Warsaw Pack

Avargraf zaprasza na swoje stoisko (nr D6 w hali E), podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack, które właśnie odbywają się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Avargraf prezentuje tam szereg rozwiązań ze swojej oferty – w tym rozwiązania do produkcji opakowaniowej i poligraficznej, a także nanodrukarkę Europrinter Nano-1602DX.

Podczas wszystkich dni targów Avargraf prezentuje bigówkę Bacciottini DG Line 8000. Jak podaje producent, jest ona maszyną dedykowaną klientom, którzy chcą bigować i perforować półformatowe arkusze o gramaturze do 400 g/m2. Charakterystyczną cechą wszystkich urządzeń Bacciottini jest możliwość wykonywania bigów z minimalną odległością 0,1 mm od siebie oraz w odległości 1 mm od krawędzi arkusza. Istotnym elementem jest również prosta – jak zapewnia producent – obsługa tego urządzenia.

Na stoisku firmy Avargraf prezentowane są także składarko-sklejarki i maszyny do nakładania taśmy dwustronnej APR Solutions – Box Plus 2 (przeznaczona do składania i sklejania pudełek liniowych oraz pudełek z dnem automatycznym, teczek na dokumenty, kopert kurierskich, pudełek na DVD, a także do insertowania kart, próbek produktów i nakładania taśmy dwustronnej na plakaty) oraz składarko-sklejarka Compact, przeznaczona do produkcji kopert, także urządzenie Athos Plus – do automatycznego nakładania wielu rodzajów taśmy dwustronnej (akrylowej, piankowej, transferowej, z PVC oraz taśmy zrywającej na różne podłoża m.in: papier, karton i tekturę falistą).

Wśród prezentowanych urządzeń jest też  laminator Tecnomac SPRINTER 3 – 76×104 cm do jednostronnego laminowania arkuszy na gorąco folią polipropylenową. Podobnie jak inne modele tego producenta skonstruowany jest on zgodnie z koncepcją ergonomicznej wydajności.

Firma prezentuje również maszyny do produkcji pudełek luksusowych IML Machinery. Wy­twa­rza­ne dzi­ęki tym ma­szy­nom opa­ko­wa­nia kar­to­no­we po­kry­te okle­iną znaj­du­ją za­sto­so­wa­nie m.in. ja­ko opa­ko­wa­nia na pre­zen­ty i ar­ty­ku­ły luk­su­so­we, osobi­ste upo­min­ki lub też ja­ko opa­ko­wa­nia na ar­ty­ku­ły biu­ro­we.

Na stoisku można zobaczyć także maszynę do oprawy spiralnej JBI PB 3300, która została zaprojektowana z myślą o wykonywaniu zarówno perforacji jak i zaciskania spiral  wire-o. Aktywacja operacji perforacji i zaciskania odbywa się za pomocą pedału.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

O ile musisz podnieść cenę za usługę/produkt, by jak najszybciej i realnie nadrobić straty spowodowane pandemią?