KONDYCJA BRANŻY POLIGRAFICZNEJ - jesień 2021

Warszawa, 23 listopada 2021 r.

Szanowni Państwo

To dla nas ogromne zaskoczenie, że tak wiele osób wzięło udział w pierwszej ankiecie podsumowującej zmiany zachodzące w naszej branży w okresie pandemii. W ankiecie wzięło udział ponad 150 osób. Przypominamy, że ankieta dotyczyła tego, co działo się wiosną tego roku. Jak bardzo od tego czasu zmieniła się sytuacja na rynku, nie trzeba nikogo przekonywać. Dostępność materiałów, papieru, wzrosty cen i realizacja zleceń… wiele czynników od siebie zależnych.

Spieszymy zatem z informacją, że już w przyszłym tygodniu (od 29 listopada) w tym miejscu znajdziecie ankietę podsumowującą aktualne tygodnie w naszej branży. Zapraszamy Was do udziału w kolejnym „badaniu” – a może inaczej, ocenie sytuacji, w jakiej nasza branża się znalazła.

Wracając do wyników pierwszej ankiety, opracowanie pozostawiamy rękach osoby, która najlepiej się na tym zna. Dr hab. inż. prof. Wiesław Cetera dokładnie wie, jak przeanalizować dane uzyskane w tej edycji. jej wyniki przedstawiamy w częściach na łamach serwisu (raz w tygiodniu).

Dla prenumeratorów naszych mamy również niespodziankę. W wydaniu listopadowym i grudniowym prezentujemy całość.

Przypominamy, że ankieta była w 100% anonimowa. Nie zbieramy danych, mogących zdefiniować uczestnika badań. Wielkość firmy i ilość pracowników, to jedynie dane konieczne do opisania sektora, jakim jest branża.

Mirosław Pawliński red. naczelny

Kondycja branży poligraficznej | Jesień 2021 r.

W tym miejscu 29 listopada pojawi się ankieta. Zapraszamy do udziału!

patronat

spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img