Badge4U to przedsiębiorstwo, które od prawie 30 lat zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych, będąc – jak podkreśla jego kierownictwo – jednym z liderów na tym rynku nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Obecnie produkuje się tu rocznie ponad 25 milionów małych, przypinanych znaczków reklamowych i okolicznościowych, które niosą różne treści.

- reklama -

Stanowi to około 50% produkcji tej prężnie działającej  i nieustannie rozwijającej się firmy. Pozostałe 50% to szereg innych produktów reklamowych, jakie oferuje ona swoim klientom – produkty bezpieczeństwa, do smartfonów, z mikrofibry i multifunkcyjne.

„Co roku do swojej oferty dodajemy kilka interesujących nowości, które zdobywają rynek – mówi Wojciech Pawłowski. – Nieustannie jednak jesteśmy wierni obranej przed laty specjalizacji, choć poprzez udoskonalenia gadżetów,  a także ich opakowań wprowadzamy je na wyższy poziom, czyniąc z nich produkty zbliżone do klasy premium i to z pewnością wyróżnia nas na rynku. Dodatkowo intensywnie rozwijamy się rozbudowując nasz dział druku UV – proponujemy tu naszym klientom nowe produkty, zwiększamy zatrudnienie – w ciągu ostatnich dwóch lat o około 25% – i rozbudowujemy powierzchnię magazynową”.

„Ciekawe pomysły na gadżety, ich projekty, jakość wykonania – to wszystko sprawia że jesteśmy obecnie jednym z liderów wśród europejskich producentów tego rodzaju produktów – kontynuuje właściciel Badge4U. – Oferujemy m.in. znaczki, twarde i elastyczne magnesy, breloki, osłony na kamery, ściereczki, otwieracze, ściereczki z mikrofibry, uchwyty do telefonu, czyściki, telestopery, saszetki na karty, wieszaki, podkładki pod mysz i wiele innych produktów, którym nadajemy niepowtarzalny charakter”.

Jak podkreśla Wojciech Pawłowski, aby sprostać oczekiwaniom klientów i móc oferować produkty inne niż proponowane przez firmy konkurencyjne, jego firma nieustannie inwestuje. Obecnie Badge4U posiada kilka maszyn drukujących i park sprzętowy przygotowany do produkcji milionów gadżetów.

Wojciech Pawłowski

Dwa lata temu dołączyła do niego lakierówka Duplo DuSense z oferty Duplo Polska. Dzięki niej firma mogła realizować lakierowane selektywnie znaczki czy magnesy z efektem 3D, nadając im ekskluzywny charakter.

„Byliśmy pionierem w tej dziedzinie w Europie i wszędzie, gdzie prezentowaliśmy nasze nowe znaczki, wzbudzały one zachwyt i były bardzo dobrze przyjmowane przez rynek. Poszliśmy więc o krok dalej, oferując znaczki metalizowane. Stąd zakup kolejnego urządzenia z oferty Duplo – złociarki – która ułatwiła nam pracę w tym zakresie i otworzyła zupełnie nowe możliwości dla naszych produktów”.

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?