Brytyjska firma Bailprint Labels zainwestowała w maszynę flekso Nilpeter FA-17, aby zwiększyć swoje możliwości produkcyjne, wprowadzić wyższy poziom automatyzacji i produkować mniej odpadów. Jest to trzecie urządzenie duńskiego producenta, z którego korzysta ta firma.

To nasza trzecia inwestycja bo zbudowaliśmy dobrą współpracę z Nilpeter UK, Nickiem Hughesem i zespołem. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego poprzedniego sprzętu, ale chcieliśmy go zmodernizować, zwiększyć prędkość i wydajność oraz zmniejszyć ilość odpadów. Nowa FA-17 spełnia wszystkie te wymagania” – powiedział John Hayward, dyrektor zarządzający Bailprint Labels.

- reklama -- reklama -

Maszyna została zainstalowana w zeszłym miesiącu i choć jest jeszcze na wczesnym etapie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Nasi operatorzy przyzwyczajają się do nowego sprzętu, który jest bardzo łatwy w obsłudze, a etykiety wyglądają świetnie” – dodał Hayward.

FA-Line została skonstruowana z myślą o nowoczesnym operatorze druku, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i w pełni mobilnymi elementami sterowania drukiem. Według producenta, zapewnia ona stabilność, ścisłą tolerancję registra oraz doskonałe rezultaty drukowania na wielu podłożach.

John i zespół Bailprint to przyjemność we współpracy i jesteśmy wdzięczni, że możemy kontynuować naszą współpracę, którą budowaliśmy przez lata. Dzięki nowej maszynie FA będą mogli sprostać jeszcze większym wymaganiom klientów, a jednocześnie odnotować pozytywne wyniki finansowe. Wyrazy uznania dla zespołów Nilpeter UK i Bailprint za sprawny proces instalacji w trudnych czasach” – podsumował Nick Hughes, dyrektor zarządzający Nilpeter.

Źródło: Nilpeter

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?