spot_imgspot_img

Bezpieczeństwo cyfrowe podczas 3. edycji Polish Prinect User Day

- Reklama-

Niezwykle ciekawą prezentację przedstawił Andrzej Kunstetter, który zwrócił uwagę na bezpieczeństwo przepływu danych cyfrowych. Niedawna pandemia, która spowodowała, że ogromna część pracowników realizowała swoje zadania zdalnie, korzystając wielokrotnie z domowych źródeł Internetu.

Patrząc na to nieco szerzej, firma, która posiada już swoją sieć informatyczną, zapewne posiada również osoby, które nią po prostu się opiekują. Kiedy jednak pracownicy przechodzą do pracy zdalnej, każdy plik trafiający do ich komputera jest z góry podejrzany ze względu na możliwość zainfekowania, lub bezpośrednio ataku hakerów.

Jak to wygląda od strony drukarni? Jakie wyzwania w związku tym istnieją dla drukarni? Jak przygotować się do wprowadzenia najwyższych standardów bezpieczeństwa? To właśnie przedstawił Andrzej Kunstetter…


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych