Znalezienie błędów drukarskich a potem ich usunięcie to duże wyzwanie dla nowoczesnej drukarni wąskowstęgowej. Dotyczy to szczególnie tych firm, których klienci pochodzą z najbardziej wymagających branż takich, jak branża farmaceutyczna, spożywcza czy kosmetyczna.

- reklama -


Podczas webinaru podpowiemy, jak zarządzać błędami i jak sprawić, aby klient drukarni był zadowolony. Podpowiemy też, jak minimalizować koszty podczas druku. Zaprezentujemy dostępne technologie i różnice pomiędzy nimi. Chętnie posłuchamy też, z czym mierzy się Twoja drukarnia…

Zapowiada się bardzo interesująco i to już 3 września! Wpisujecie do kalendarza, wąska wstęga… rozwija się lawinowo! REJESTRACJA! 

Nowoczesne rozwiązanie dla drukarni wąsko-wstęgowych. To znakomita alternatywa dla systemów z kamerami liniowymi w niższej cenie. Niemiecka technologia gwarantuje niezawodność a duże spektrum możliwości i funkcji sprawia, że system można skonfigurować pod konkretne potrzeby drukarni i jej klientów.

A jak to zrobić? Czym jest pomiar w linii? O tym wszystkim a nawet więcej dowiecie się z materiału, który publikujemy tuż poniżej… To wywiad, jakiego udzielił naszej redakcji Robert Heichele z firmy BST-eltromat.

- reklama -