Bigówka CRF 362

Firma Derya z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor na rynku Polskim wiodących marek poligraficznych takich jak Horizon, Foliant, Zepchani czy Ryobi, zainstalowała bigówkę z możliwością łamania arkuszy Horizon CRF362 w drukarni Kserkop z siedzibą w Krakowie.

- reklama -

Drukarnia działa od ponad 30 lat i to praktyka stanowi fundament firmy, pamiętając przy tym swoich pierwszych klientów, większość współpracuje do dnia dzisiejszego. Pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę ucząc się od najlepszych w branży jednocześnie edukując by klienci wiedzieli więcej.

Usługi drukarni Kserkop to w głównej mierze działalności oferta druku cyfrowego, specjalizują się również w zleceniach druku średnio i nisko nakładowego. Urządzenia poligraficzne, które są wykorzystywane dają pewność, że wszystkie realizowane zlecenia charakteryzują się wysoką, jakością i powtarzalnością druku. W ramach części oferty klienci mają możliwość pełnej personalizacji przygotowywanych materiałów (akcje mailingowe, materiały konferencyjne, zaproszenia i vouchery).

Bigówka CRF 362 jest urządzeniem przeznaczonym przede wszystkim do bigowania i składania wszelkiego rodzaju korespondencji, menu restauracyjnego, okładek dla książek oraz innych materiałów reklamowych o dużej gramaturze, wymagających bigowania liniowego. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i dokładnością pracy. Posiada możliwość wykonywania 2 łamów równoległych, bigowania i perforacji. Ustawiana automatycznie za pomocą kolorowego ekranu dotykowego. Podawanie papieru odbywa się pneumatycznie, za pomocą taśm ssących. Urządzenie wyposażone jest w licznik.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie, a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.