Firma Bobst unowocześniła konstrukcję cyfrowej maszyny do druku etykiet Mouvent LB701-UV, aby zwiększyć jej wygodę i użyteczność. Aktualizacje projektu obejmują bardziej ergonomiczną i łatwiej dostępną szafkę na atrament, możliwość zamontowania rolek o długości do 600 mm dla zapewnienia wszechstronności podłoża oraz elastyczny, ruchomy ekran dla wygodniejszego zarządzania i sterowania maszyną pod każdym kątem.

Jedną z cech charakterystycznych firmy Bobst jest to, że nigdy nie siedzimy w miejscu; zawsze myślimy o tym, jak możemy poprawić doświadczenia klientów’ – powiedział Erik van Sloten, szef sprzedaży etykiet w firmie Bobst. A sposób, w jaki to robimy, to przede wszystkim słuchanie naszych klientów. Zmiany, które wprowadziliśmy w modelu Mouvent LB701-UV były wynikiem rozmów z drukarniami i przetwórcami, zrozumienia ich potrzeb i działania zgodnie z nimi.

- reklama -- reklama -

Mouvent LB701-UV umożliwia cyfrową produkcję etykiet w krótkich i średnich nakładach, oferując prędkość drukowania do 70 m/min, jakość druku 1200 x 1200 DPI oraz szeroką gamę kolorów – drukowanie do sześciu kolorów plus opcjonalnie biały z 70-procentowym kryciem, przy prędkości 45 m/min.

Maszyna już wcześniej miała kompaktową i ergonomiczną konstrukcję, ale została ona jeszcze bardziej udoskonalona, dzięki czemu maszynę może obsługiwać tylko jeden operator. Optymalną wydajność uzyskuje się poprzez obserwację”, dodaje van Sloten. Dzięki temu, że projekt jest tak przyjazny dla użytkownika, jak to tylko możliwe, zapewniamy operatorowi środki do realizacji zadań”.

Według Bobst, maszyna zapewnia najlepszy TCO w swojej kategorii dzięki niskiej inwestycji początkowej, bieżącym kosztom operacyjnym, szybkiemu czasowi konfiguracji i wysokiej produktywności, co pozwala na wyższą rentowność.

Źródło: BOBST

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?