- Reklama -spot_imgspot_img

Branża odżywa…

- Reklama-

Tak można ująć to, co dzieje się dookoła nas. Ilość dni otwartych, seminariów i konferencji wzrosła błyskawicznie. I od kiedy rozpoczęła się wojna w Ukrainie, właściwie temat pandemii zniknął z pola widzenia, a do zawirowań związanych z dostępnością materiałów, podwyżkami cen i całym tym bałaganem… już chyba przyzwyczailiśmy się na dobre.

Wszyscy złaknieni spotkań osobistych, kontaktów bezpośrednich i wymiany doświadczeń, ruszyli na podbój świata poligrafii. Dosyć dobrze stało się to widoczne po największych imprezach, które zostały zorganizowane w maju i czerwcu. 30-lecie firmy Chespa (ponad 400 osób) pojawi się na naszych łamach… w kolejnym wydaniu. Dokładnie tak samo, jak druga część relacji z Konferencji Poligrafów 2022 zorganizowanej przez Polską Izbę Fleksografów (ponad 200 osób). A ponieważ na zakładkę z naszymi wydaniami odbyła się także FESPA w Berlinie, to dokładnie w kolejnym wydaniu będzie i o tym wydarzeniu. To jeszcze jedno, 3. edycja Polish Prinect User Day też w kolejnym wydaniu.

- Reklama -

Zapewne zastanawiacie się, co przygotowaliśmy w bieżącym wydaniu. Otóż część pierwszą z Konferencji Fleksografów 2022, która odbyła się w Pile i tutaj rzeczywiście ilość prezentacji i ich poziom mógł pozytywnie zaskakiwać. W naszym wydaniu jest tylko skrót niektórych prezentacji, ale i tak powinien Was zainteresować. Dla nas to również ważne wydarzenie, bo oficjalnie zostaliśmy przyjęci do grona członków Polskiej Izby Fleksografów.

Chwilę później odbył się Open House firmy Mark Andy (rekordowa ilość uczestników – ponad 250), więc nie pozostało nam nic innego, jak tylko przedstawić to, co działo się na tej imprezie. Przygotowana w zupełnie inny sposób, ale merytorycznie było wyjątkowo interesująco. Technologia druku hybrydowego promowana przez Mark Andy cieszy się coraz większym zainteresowaniem w wielu drukarniach fleksograficznych. Najciekawsze są jednak start-up’y, jakie pojawiają się i w tym temacie.

Zapewne już niedługo jeden z nich przedstawimy na naszych łamach. Długo nie widziany na naszych łamach Paweł Szarubka, tym razem z dobrymi informacjami o finansowaniu inwestycji. Zatem dużo ciekawej literatury. Oczywiście, zapraszamy do słuchania podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA i do zobaczenia w kolejnym wydaniu.

Mirosław Pawliński, red. naczelny


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych