- Reklama -spot_imgspot_img

Brother: 6 korzyści, które urządzenia laserowe zapewniają firmom

- Reklama-

Wyniki badania Brother Polska, przeprowadzonego wśród przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw pokazują, że 90 proc. polskich MŚP drukuje w technologii laserowej. Firma stworzyła listę sześciu najważniejszych korzyści, jakie technologia druku laserowego może przynieść firmie.

Z badań firmy Brother wynika, że przy zakupie urządzeń drukujących polskie małe i średnie przedsiębiorstwa największą uwagę zwracają na koszt materiałów eksploatacyjnych (64 proc. wskazań). W mniejszym stopniu oczekują niskiej awaryjności (40 proc.) i szybkości drukowania (38 proc.).

- Reklama -

Odpowiedzią są właśnie urządzenia laserowe, oferujące te trzy parametry, co sprawia, że idealnie sprawdzają się w środowisku biurowych. Modele atramentowe, choć wykorzystywane przez 39 proc. ankietowanych w badaniu firm, stosowane są na mniejszą skalę i postrzegane jako urządzenia odpowiednie bardziej dla użytkowników indywidualnych i biur domowych.

  1. Prosta instalacja

Urządzenia laserowe są niezwykle łatwe w instalacji i konfiguracji. Możliwość prostego podłączenia do sieci pozwala oszczędzić czas i zasoby.

  1. Nowoczesne technologie

Najnowsze urządzenia laserowe wykorzystują nowoczesne technologie, które oferują mobilność oraz intuicyjną obsługę. Połączenie z siecią Wi-Fi, dyski internetowe, takie jak OneNote i Dropbox oraz aplikacje Apple AirPrint, Google Cloud Print i Brother iPrint&Scan pozwalają szybko drukować poza biurem.

  1. Niski łączny koszt użytkowania

Największą potencjalną zaletą urządzeń laserowych jest ich niski koszt użytkowania w całym okresie. Rozsądna cena zakupu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, kiedy weźmie się pod uwagę koszt druku jednej strony.

  1. Duża dostępność modeli laserowych

Dziś kupujący szukają optymalnej ceny, jakości, efektywności i trwałości. Urządzenia laserowe spełniają te wymagania, a przy tym oferują firmom wysoką szybkość druku i pojemne podajniki na papier, zwiększając tym samym wydajność biura.

  1. Minimum interakcji

Urządzenia drukujące, oferujące prostą, codzienną obsługę są szczególnie wartościowe dla organizacji. Zwiększona pojemność podajników na papier i tonera, a także intuicyjne interfejsy i skróty sprawiają, że obsługa urządzeń laserowych nie zajmuje dużo czasu.

  1. Większa produktywność

Mobilność, prostsza obsługa oraz ograniczona liczba interwencji działu technicznego zwiększa produktywność firm, oszczędzając czas pracowników i koszty.

Na podstawie informacji firmy Brother

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych