Aktualna oferta firmy Brother została uzupełniona o trzy nowe, niezawodne i kompaktowe urządzenia z serii L2000. Modele HL-L2372DN, HL-L2352DW oraz HL-L2312D to monochromatyczne drukarki laserowe, oferujące dużą wydajność za rozsądną cenę. Przeznaczone są dla firm stawiających na niskie koszty użytkowania oraz bezproblemową eksploatację.

Naturalnym środowiskiem pracy nowych modeli jest małe biuro lub środowisko domowe. Urządzenia stanowią uzupełnienie aktualnej oferty o modele oferujące wyłącznie funkcję drukowania. To produkty, które oferują wyjątkowo korzystny, niski koszt eksploatacji. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na umieszczenie ich praktycznie w dowolnym miejscu.

- reklama -- reklama -

W przypadku HL-L2352DW jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ drukarka oferuje łączność bezprzewodową. Wszystkie wymienione modele mają funkcję drukowania z urządzeń mobilnych. Obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczoną dla urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint.

Drukarki pozwalają na szybkie generowanie czarno-białych dokumentów – ich prędkość pracy wynosi 30 stron na minutę (HL-L2352DW oraz HL-L2312D). HL-L2372DN jest nieznacznie szybszy, generuje do 34 stron na minutę. Urządzenia są standardowo wyposażone w tonery pozwalające wydrukować do 700 stron. Możliwe jest także zastosowanie tonerów pozwalających drukować do 1 200 lub do 3 000 stron. Kolejnym atutem nowych drukarek jest ich cicha praca, która zapewnia komfort drukowania nawet dużej ilości dokumentów.

Nowe urządzenia oferują pracę w „trybie ekologicznym” (Eco Mode), który wprowadza drukarkę w tryb uśpienia, kiedy nie jest używana. Redukuje to pobór energii, zmniejszając koszty codziennej eksploatacji. Jej ponowne wybudzenie i wejście w „tryb gotowości” zajmuje w zależności od modelu zaledwie do 9 sekund. W przypadku wszystkich trzech urządzeń możliwe jest automatyczne, dwustronne drukowanie, co pozwoli na dodatkowe oszczędności na materiałach biurowych.

Na podstawie informacji firmy Brother

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?