Brother zdobywcą nagród “Good Design Award 2019” w pięciu kategoriach

- reklama -

Rozwiązania firmy Brother Industries, Ltd., lidera w obszarze produkcji drukarek, skanerów oraz urządzeń wielofunkcyjnych, zdobyły nagrody wzornicze „Good Design Award” w pięciu kategoriach.

Od czasu otrzymania pierwszej nagrody dla domowej maszyny do szycia w 1960 roku, firma Brother może pochwalić się 211 wyróżnieniami „Good Design”. Wśród produktów nagrodzonych przez kapitułę konkursu w tym roku znalazły się m.in. kolorowa drukarka laserowa HL- MFC-L3770CDW, skaner ADS-1700W oraz drukarki etykiet z serii TD-4D.

Wyróżnienia Good Design Awards przyznawane są nie tylko za wzornictwo produktów, ale również w uznaniu ich walorów użytkowych i ekologicznych” – powiedziała Katarzyna Idzkiewicz, Marketing Coordinator w firmie Brother Polska.

Brother, zgodnie ze swoim hasłem „At your side” („U Twojego boku”), podczas projektowania swoich urządzeń zawsze skupiał się na potrzebach klientów. Firma chce oferować najwyższą jakość swoich produktów, osiąganą m.in. dzięki funkcjonalnemu i atrakcyjnemu wzornictwu.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.