Canon: kompaktowa drukarka A3 z ogromnym potencjałem

Jeśli potrzebujesz uniwersalnej, kolorowej drukarki A3, która zmieści się na Twoim biurku – Canon przygotował urządzenie specjalnie dla ciebie. Najnowszy model i-SENSYS LBP852Cx to niewielkie urządzenie biurkowe, które oferuje szerokie spektrum możliwości druku kolorowego w wysokiej jakości. Idealny sposób na natychmiastową realizację wszystkich kreatywnych pomysłów i usprawnienie działań marketingowych.

- reklama -

Potrzebujesz wszechstronnej drukarki, która będzie idealnie pasować do każdej przestrzeni biurowej, niezależnie od tego, czy chcesz postawić ją obok własnego komputera, czy też, dzięki dodatkowym kasetom na papier, zrobić z niej urządzenie dostępne dla większych grup roboczych lub całego działu? i-SENSYS LBP852Cx, mimo swych kompaktowych rozmiarów, spełni Twoje oczekiwania, umożliwiając szybki i łatwy druk szerokiej gamy materiałów, od ulotki w formacie A6 po banner 1200 mm. Chciałbyś co tydzień zmieniać plakaty z ofertami promocyjnymi w swoim sklepie? Potrzebujesz szybko wysokiej jakości wizualizacji produktów? Ta kompaktowa drukarka o potężnych możliwościach szybko wykona tego rodzaju prace.

Drukowanie atrakcyjnych wizualnie materiałów nie musi kosztować fortuny. Dzięki naszemu przystępnemu cenowo, wydajnemu urządzeniu możesz teraz samodzielnie tworzyć profesjonalne wydruki o żywych kolorach i w wysokiej jakości. Dodatkowo specjalny tryb POP (Point of Purchase) do optymalizacji materiałów wspierających sprzedaż sprawia, że kolory na wydrukach stają się jaśniejsze i bardziej błyszczące, dzięki czemu każdy z nich przyciąga wzrok.

Jesteśmy też przekonani, że kreatywności nie powinna ograniczać skomplikowana obsługa urządzenia, a samo przygotowanie materiałów musi być proste i intuicyjne. Dlatego drukarka i-SENSYS LBP852Cx jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem Canon PosterArtist Lite, które bezpłatnie można pobrać ze strony internetowej Canon. Oferuje ono szereg – dostosowanych do potrzeb użytkowników – szablonów, które pozwalają szybko drukować potrzebne materiały.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu