- Reklama -spot_imgspot_img

Canon na FESPA 2018

- Reklama-

Podczas międzynarodowych targów FESPA 2018 Canon zaprezentuje szerokie portfolio rozwiązań druku, które ma być inspiracją dla producentów i dostawców usług druku do zwiększenia potencjału biznesowego i rozwinięcia oferty o nowe produkty.

Canon przygotował największe w historii swojej obecności na targach stoisko ekspozycyjne, na którym zaprezentuje szerokie spektrum aplikacji i rozwiązań cyfrowego druku – od najnowszych maszyn do druku z roli przez plotery płaskie po rozwiązania wykończeniowe i narzędzie do automatyzacji procesu produkcyjnego.

Mark Lawn, dyrektor Graphic & Communications Group, Canon Europe, wyjaśnia: Współpracując z klientami z branży graficznej na całym świecie mamy dość »reprezentatywną« perspektywę rynkową, która pozwala nam definiować aktualne wyzwania i potrzeby klientów w tym obszarze. Pierwszym podstawowym czynnikiem prowadzącym do rozwoju biznesu naszych klientów jest dywersyfikacja oferty, czyli jej rozszerzanie o zupełnie nowe produkty i usługi dla klientów oraz ekspansja na perspektywiczne rynki w celu pozyskiwania nowych. Drugim silnym trendem jest wykorzystanie nowych innowacyjnych modeli biznesowych poprzez inwestowanie w rozwiązania o wyższej efektywności i wydajności produkcyjnej, które pozwalają wykonywać te same procesy szybciej, pewniej i taniej.

- Reklama -

Najważniejszym punktem stoiska Canon będzie najszybszy w swojej klasie ploter Océ Colorado 1640 z innowacyjną technologią UVgel. Na dwóch osobnych urządzeniach zaprezentowane zostaną możliwości produkcyjne maszyny, jej niespotykana wydajność i elastyczność w obsłudze mediów do różnorodnych zastosowań, takich jak druk elementów wystroju wnętrz czy grafiki artystycznej. Prezentacja odbędzie się z wykorzystaniem technologii do wykończenia materiałów firmy Fotoba, partnera Canon.

Innym prezentowanym na stoisku wydajnym rozwiązaniem druku z roli będą:

Océ ColorWave 910 – jednoprzebiegowa, kolorowa, wydajna drukarka atramentowa do druku wielkoformatowych materiałów technicznych dla firm z branży budowlanej, inżynieryjnej i konstrukcyjnej.

Océ ColorWave 700 – uniwersalny kolorowy ploter do zastosowań CAD/GIS, który oferuje błyskawicznie schnące i odporne na działanie wody wydruki o wysokiej jakości także na nośnikach niepowlekanych.

imagePROGRAF PRO-4000 i TX4000 – urządzenia przystosowane do druku najwyższej jakości zdjęć, grafiki artystycznej i materiałów POS, na których prezentowane będą nowe wodoodporne media Canon do zastosowań zewnętrznych.

W części stoiska poświęconej ploterom płaskim Canon, odwiedzający będą mogli zobaczyć w działaniu dwa modele wielokrotnie nagradzanej serii urządzeń Océ Arizona – Océ Arizona 6170XTS i Océ Arizona 1280GT.

Podczas targów FESPA 2018 odbędzie się także europejska premiera najnowszego rozwiązania druku z serii Océ Arizona, które umożliwia dodawanie teksturowych efektów na elementy dekoracyjne, prototypy opakowań czy oznakowań, rozszerzając możliwości produkcyjne dostawcom usług druku i ich klientom.

Poza aplikacjami drukowanymi na stoisku, odwiedzający Canon będą mogli zainspirować się w specjalnej strefie „dom-ulica-sklep”, w której prezentowane będą personalizowane aplikacje do zastosowań marketingowych czy dekoracji wnętrz – wszystko w ramach wielokanałowej kampanii marketingowej dla fikcyjnej marki modowej Elemental.

Na podstawie informacji firmy Canon

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych