Canon na targach Film Video Foto w Łodzi

W dniach 12-14 kwietnia w Łodzi odbędą się XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych „Film Video Foto”.

Podczas wydarzenia Canon pokaże najnowsze rozwiązania z zakresu fotografii profesjonalnej i filmowania oraz szeroką gamę urządzeń drukujących. Wszystko po to, aby inspirować uczestników i pokazać, że dzięki ekosystemowi rozwiązań Canon niemal każdy może rozwinąć swój własny, dochodowy biznes.

Na targach będzie można zobaczyć pełne portfolio produktów i rozwiązań z zakresu foto-video, obrazowania czy druku, które nie tylko cechują się wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, ale także oferują intuicyjną obsługę.

- reklama -

Podczas targów Canon pokaże także wiele inspirujących zastosowań swojego sprzętu, które pomogą rozwinąć własną działalność. Na stoisku Canon czekać będą eksperci, którzy doradzą i pomogą wybrać rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu foto-video oraz z zakresu druku wielkoformatowego, wiele pomysłów można będzie przetestować na miejscu.

Strefa Canon

  • Urządzenia drukujące

Seria PIXMA – kompaktowe i eleganckie drukarki wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania

ImagePrograf PRO-4000 – ploter atramentowy do zastosowań w szeroko rozumianej branży kreatywnej, charakteryzujący się wyjątkową stabilnością kolorystyczną.

ImagePrograf PRO-4000S – urządzenie niemal bliźniacze do modelu PRO-4000, jednak nacisk przy jego konstrukcji położono na szybkość pracy i wyższą wydajność.

ImagePrograf PRO-1000 – fotograficzna drukarka A2, która wykorzystując atramenty pigmentowe zapewnia najwyższą jakość i trwałość wydruków (m.in. odporność na blaknięcie kolorów).

  • Aparaty fotograficzne i obiektywy

EOS-1D X Mark II – flagowa, najbardziej zaawansowana lustrzanka Canon, która łączy najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i szybkość pracy.

EOS 5D Mark IV – najbardziej wszechstronna lustrzanka w serii EOS.

EOS 6D Mark II – najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon z procesorem DIGIC 7 i matrycą CMOS o rozdzielczości 26,2 MP.

EOS M50 – najnowszy bezlusterkowiec w ofercie Canon z możliwością filmowania w jakości 4K.

  • Obiektywy serii L

Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, która spełnia oczekiwania profesjonalistów. Zapewniają przy tym niezrównane parametry optyczne w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.

  • Kamery filmowe

Seria EOS Cinema – udostępnia niezrównane możliwości rejestrowania obrazu.

Seria XA – seria profesjonalnych choć kompaktowych, więc lekkich i poręcznych kamer, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy np. dziennikarskiej.

XF 400 – mała i lekka profesjonalna kamera z zaawansowanymi funkcjami łączności bezprzewodowej.

  • Projektory

Szeroka gama urządzeń do wszelkich zastosowań; projektory instalacyjne o krótkim rzutowaniu i kompaktowe. Zapewniają niesamowitą ostrość i doskonałe efekty wizualne.

Na podstawie informacji firmy Canon

- reklama -
A N K I E T A

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu grudniowym przedstawimy podsumowanie.