Canon na targach Film Video Foto w Łodzi

W dniach 12-14 kwietnia w Łodzi odbędą się XXI Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych „Film Video Foto”.

- reklama -

Podczas wydarzenia Canon pokaże najnowsze rozwiązania z zakresu fotografii profesjonalnej i filmowania oraz szeroką gamę urządzeń drukujących. Wszystko po to, aby inspirować uczestników i pokazać, że dzięki ekosystemowi rozwiązań Canon niemal każdy może rozwinąć swój własny, dochodowy biznes.

Na targach będzie można zobaczyć pełne portfolio produktów i rozwiązań z zakresu foto-video, obrazowania czy druku, które nie tylko cechują się wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, ale także oferują intuicyjną obsługę.

Podczas targów Canon pokaże także wiele inspirujących zastosowań swojego sprzętu, które pomogą rozwinąć własną działalność. Na stoisku Canon czekać będą eksperci, którzy doradzą i pomogą wybrać rozwiązania optymalnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Dzięki szerokiej ofercie sprzętu foto-video oraz z zakresu druku wielkoformatowego, wiele pomysłów można będzie przetestować na miejscu.

Strefa Canon

  • Urządzenia drukujące

Seria PIXMA – kompaktowe i eleganckie drukarki wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania i skanowania

ImagePrograf PRO-4000 – ploter atramentowy do zastosowań w szeroko rozumianej branży kreatywnej, charakteryzujący się wyjątkową stabilnością kolorystyczną.

ImagePrograf PRO-4000S – urządzenie niemal bliźniacze do modelu PRO-4000, jednak nacisk przy jego konstrukcji położono na szybkość pracy i wyższą wydajność.

ImagePrograf PRO-1000 – fotograficzna drukarka A2, która wykorzystując atramenty pigmentowe zapewnia najwyższą jakość i trwałość wydruków (m.in. odporność na blaknięcie kolorów).

  • Aparaty fotograficzne i obiektywy

EOS-1D X Mark II – flagowa, najbardziej zaawansowana lustrzanka Canon, która łączy najwyższą jakość obrazu, wysoką rozdzielczość i szybkość pracy.

EOS 5D Mark IV – najbardziej wszechstronna lustrzanka w serii EOS.

EOS 6D Mark II – najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon z procesorem DIGIC 7 i matrycą CMOS o rozdzielczości 26,2 MP.

EOS M50 – najnowszy bezlusterkowiec w ofercie Canon z możliwością filmowania w jakości 4K.

  • Obiektywy serii L

Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, która spełnia oczekiwania profesjonalistów. Zapewniają przy tym niezrównane parametry optyczne w trudnych warunkach oświetleniowych i środowiskowych.

  • Kamery filmowe

Seria EOS Cinema – udostępnia niezrównane możliwości rejestrowania obrazu.

Seria XA – seria profesjonalnych choć kompaktowych, więc lekkich i poręcznych kamer, które doskonale sprawdzą się w codziennej pracy np. dziennikarskiej.

XF 400 – mała i lekka profesjonalna kamera z zaawansowanymi funkcjami łączności bezprzewodowej.

  • Projektory

Szeroka gama urządzeń do wszelkich zastosowań; projektory instalacyjne o krótkim rzutowaniu i kompaktowe. Zapewniają niesamowitą ostrość i doskonałe efekty wizualne.

Na podstawie informacji firmy Canon

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.