Canon nagrodzony podczas European Executive Forum

- reklama -

Firma Canon została uhonorowana tytułem „Technology Leader” podczas European Executive Forum. Organizowane przez Executive Club wydarzenie to forum wymiany wiedzy i doświadczeń ekspertów ze świata biznesu, polityki oraz nauki.

Tytuł Technology Leader przyznawany jest podmiotom, które dostarczają innowacyjne rozwiązania z obszaru nowych technologii i systematycznie rozwijają swoje portfolio o nowe produkty oraz kompleksowe usługi dla biznesu.

W uzasadnieniu jury konkursowego czytamy:

Bazując na swoim doświadczeniu w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań obrazowania, [Canon] systematycznie rozszerza portfolio świadczonych usług i oferowanych produktów, co w efekcie zwiększa poziom rentowności przyczyniając się do realizacji wizji dalszego rozwoju.

W tym roku motywem przewodnim Forum było hasło: „Technologia – Innowacje – Inwestycje”. W roli panelistów wystąpili wybitni eksperci z całego świata, m.in.: Sony Kapoor – Dyrektor think tanku Re-Define, CEO Court Jesters Consulting, makroekonomista, były doradca m.in. Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego, ONZ oraz rządu norweskiego czy Bernd Lucke – Profesor Ekonomii, wykładowca na Uniwersytecie w Hamburgu i University of British Columbia, były konsultant Banku Światowego.

Nasz kapitał wiedzy, oparty na technologicznym know-how oraz portfolio innowacyjnych rozwiązań, to fundament, który pozwala nam wdrażać realne programy optymalizujące koszty w firmie, skalujące procesy i podnoszące efektywność w obszarze przetwarzania dokumentów i danych cyfrowych – mówi Michał Łepkowski, Country Director, Industrial & Production Solutions, Canon Polska.

Na podstawie informacji firmy Canon

- reklama -
A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.