Canon oficjalnym partnerem technologicznym Expo 2020 w Dubaju

Firma Canon jest oficjalnym dostawcą technologii obrazowania i druku podczas Expo 2020 w Dubaju. Otwarcie Expo 2020 planowane jest na 20 października 2020 r. i ma potrwać blisko 6 miesięcy.

Podczas wydarzenia, Canon będzie odpowiedzialny za zarządzanie infrastrukturą druku oraz kompleksową obsługę m.in. wielkoformatowych galerii wystawowych, stref druku materiałów pamiątkowych dla uczestników czy kompleksowe wsparcie systemów druku do obsługi rejestracyjnej. Obecni na miejscu przedstawiciele mediów będą mogli skorzystać z usług Canon Professional Services (CPS) –  wypożyczyć profesjonalny sprzęt fotograficzny i skorzystać z darmowego serwisu.

Najeeb Mohammed Al-Ali, Executive Director, Expo 2020 Dubai Bureau, powiedział: „Cieszymy się, że dzięki partnerstwu z Canon będziemy mogli zaoferować odwiedzającym i współtworzącym Expo 2020 zarówno najlepsze technologie obrazowania, jak i kompleksowe usługi druku. Canon dołącza do grona naszych partnerów jako jedna z najbardziej nowoczesnych firm, które wyznaczają granice innowacji i chcą wraz z nami współtworzyć to wyjątkowe na skalę światową wydarzenie”.

Yuichi Ishizuka, President and CEO of Canon Europe Middle East and Africa (EMEA), powiedział: „Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać najnowsze technologie druku i obrazowania podczas Expo 2020 w Dubaju. Tym bardziej, że jest to pierwszy raz, gdy Expo współpracuje z jednym dostawcą zarówno w zakresie rozwiązań obrazowania, jak i druku. Expo to dla nas również wyjątkowa okazja, aby zaprezentować szerokie portfolio naszych technologii – od rozwiązań do rejestrowania po monitory i urządzenia projekcyjne – które od dziesięcioleci pomagają ludziom i firmom przekraczać granice tego, co można osiągnąć dzięki nowoczesnym technologiom obrazu.

Trwająca przez 173 dni (20 października 2020 – 10 kwietnia 2021) wystawa Expo 2020 to największe masowe wydarzenie zorganizowane w krajach arabskich i pierwsza światowa wystawa Expo na Bliskim Wschodzie, w południowej Azji i Afryce. W wydarzeniu udział weźmie ponad 200 uczestników-wystawców, a przewidywana liczba odwiedzających ma sięgnąć nawet 25 milionów.

Źródło: Canon

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.