spot_imgspot_imgspot_img

Canon wzmacnia ochronę wrażliwych obszarów dzięki autoryzacji jako CNA (CVE Numbering Agency)

- Reklama-

Canon wzmocnił swoją ochronę wrażliwych obszarów dzięki autoryzacji jako CNA (CVE Numbering Authority). Autoryzacja umożliwia firmie zbieranie i publikowanie informacji o wszystkich problemach, jakie pojawią się podczas użytkowania urządzeń i oprogramowania Canon, w ramach międzynarodowego systemu CVE (Common Vulnerabilities and Exposures).

Każdy wykryty problem otrzymuje swój osobny numer CVE ID, zapisany w specjalnej bazie danych zarządzanej przez CVE Program (to międzynarodowa inicjatywa zajmująca się wykrywaniem zagrożeń technologicznych). Stworzenie jednolitego systemu do opisania wszystkich wrażliwych obszarów sprawia, że firmom łatwiej jest dzielić się informacjami i wspólnie przeciwdziałać zagrożeniom.

Canon, od teraz autoryzowany jako CNA, może tworzyć własne wpisy do rejestru dla każdego produktu firmy. To pozwala na szybsze identyfikowanie zagrożeń i możliwość jeszcze skuteczniejszego im przeciwdziałania.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA – MICHAŁ MŁYNARCZYK


To kolejna dobra wiadomość z dziedziny bezpieczeństwa urządzeń Canon. Niedawno powstał specjalny portal Canon PSIRT (Product Security Incident Response Team), przez który można zgłaszać nieprawidłowości w działaniu zarówno konsumenckich, jak i biznesowych produktów Canon bezpośrednio do wyspecjalizowanego zespołu cyberbezpieczeństwa.

Celem Canon w tym zakresie jest zapewnianie odbiorcom maksymalnego bezpieczeństwa podczas użytkowania produktów i usług firmy. Podejmowane środki zaradcze znacząco poprawiają poziom bezpieczeństwa wszystkich użytkowników rozwiązań Canon.

Źródło: Canon


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00