spot_imgspot_imgspot_img

Canon zaprasza do swojej Strefy na RemaDays 2023, by opowiedzieć o automatyzacji druku

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Oszczędność energii i materiałów eksploatacyjnych, lepsza kontrola stanów magazynowych, usprawnienie procesu produkcji i obiegu dokumentów – to tylko niektóre korzyści, które daje automatyzacja produkcji druku. O tym, jak skutecznie wdrożyć technologie usprawniające druk, opowie Canon podczas tegorocznych targów druku i reklamy RemaDays. Na swoim stoisku producent zaprezentuje najnowocześniejsze urządzenia i oprogramowanie, a także ofertę firm partnerskich.

Jak przekonuje Rafał Osiekowicz z Canon Polska, korzyści z automatyzacji druku można osiągać nie tylko w pracy z największymi nakładami:

– Temat ten często kojarzy się z największymi drukarniami produkcyjnymi. Takie przedsiębiorstwa mogą rzeczywiście osiągnąć spektakularne oszczędności i znacznie uprościć cały przebieg pracy. Ale systemy automatyzujące mogą przynosić wymierne korzyści także w mniejszych drukarniach – zaznacza Rafał Osiekowicz.

Firmy, które wdrażają nowoczesne technologie, mogą liczyć przede wszystkim na znaczny spadek kosztów produkcji. Bo dochodowość związana z automatyzacją nie dotyczy tylko lepszego zarządzania materiałami eksploatacyjnymi czy energią. Znaczne profity przynosi także usprawnienie procesu obsługi klienta czy obiegu dokumentów. Z kolei poprawa zarządzania przepływem pracy bezpośrednio wiąże się z lepszą terminowością produkcji i możliwością przyjmowania dochodowych zleceń nawet na ostatnią chwilę.

Zaproszenie

Ze wszystkimi aspektami automatyzacji druku będzie można zapoznać się od 1 do 3 lutego w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Właśnie tam, podczas corocznych targów druku i reklamy RemaDays, eksperci Canon przedstawią najnowsze osiągnięcia techniki w dziedzinie profesjonalnego druku. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z wielkoformatowymi ploterami serii Arizona i Colorado, przetestować urządzenia do druku dokumentacji inżynieryjnej i geodezyjnej, a także odkryć niezwykłe możliwości kolorystyczne ploterów graficznych, wykorzystujących neonowe i pastelowe barwy PANTONE. Dla drukarń przewidziano między innymi prezentację wysoce autonomicznego urządzenia do druku cyfrowego na papier cięty – imagePRESS V1000.

Ponieważ tematem przewodnim Strefy Canon jest w tym roku automatyzacja produkcji, szczególnie będziemy podkreślać cechy wyróżniające nasze urządzenia właśnie pod tym kątem. Pokażemy, jak nowoczesne plotery inżynieryjne pomagają rozładowywać spiętrzenia wydruków, z którymi często borykają się duże biura. Opowiemy o fabryce tapet, czyli przełomowym rozwiązaniu do wydajnej produkcji drukowanych aranżacji wnętrz. Wreszcie przedstawimy konkretne przykłady tego, jak automatyzacja pozwala optymalizować koszta. I to we wszystkich działach firmy, od produkcji po flotę transportową –wylicza Rafał Osiekowicz.

Prezentację urządzeń uzupełni portfolio oprogramowania dostarczonego przez Canon oraz jego partnerów: firmy OneVision i FIT IT. Wśród promowanych systemów znajdą się PRISMAguide XL (oprogramowanie do obsługi pracy z grafiką wielkoformatową, gwarantujące błyskawiczne przygotowywanie wysokiej jakości plików do druku) czy ClearConnect, rozwiązanie automatyzujące procesy drukowania, skanowania i kopiowania w ploterach inżynieryjnych.

Więcej informacji o prezentacji Canon na RemaDays. Aby wziąć udział w targach, należy wypełnić znajdujący się na stronie formularz bezpłatnej rejestracji. Strefę Canon będzie można znaleźć na stoisku F3.36. Przedstawiciele firmy czekają na odwiedzających przez cały czas trwania targów, czyli od 1 do 3 lutego.

Źródło: Canon


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00