Zespół zarządzający Cardbox Packaging - (od lewej) Florian Scharl, dyrektor zarządzający Czech, Klaus Hockl, dyrektor generalny Holding, Michael Schaid, dyrektor zarządzający USA i Roland Schöberl, dyrektor generalny Holding - współpracuje z Heidelbergiem jako partnerem strategicznym

Cardbox Packaging to międzynarodowy producent wysokiej jakości i zaawansowanych technicznie kartonów składanych o rocznym obrocie około 45 milionów euro. Firma prowadzi zakłady produkcyjne w Austrii (Wolfsberg i Pinkafeld), Czechach (Zádveřice), a ostatnio w Stanach Zjednoczonych (Pittston, Pensylwania).

Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) wspierał konfigurację w Pittston szerokimi usługami doradczymi i ogólnym pakietem rozwiązań obejmującym maszyny, serwis i materiały eksploatacyjne.

- reklama -- reklama -

Celem Cardbox Packaging jest rozszerzenie działalności poprzez dodanie nowych witryn i nadanie każdej lokalizacji zrównoważonej orientacji. Od samego początku firma liczyła na partnerów strategicznych.

„Jednym z głównych powodów sukcesu naszej strategii ekspansji jest zaangażowanie odpowiednich partnerów, Greiner Packaging i Heidelberg. Oba są innowacyjne i zorientowane na klienta – i tak też postrzegamy siebie ”- mówi Roland Schöberl, CEO Cardbox Packaging Holding.

Spółka joint venture z Greiner Packaging, jednym z wiodących światowych dostawców opakowań z tworzyw sztucznych z oddziałami na całym świecie, utorowała drogę na rynek Ameryki Północnej…

Źródło i więcej: Heidelberg

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?