Zespół zarządzający Cardbox Packaging - (od lewej) Florian Scharl, dyrektor zarządzający Czech, Klaus Hockl, dyrektor generalny Holding, Michael Schaid, dyrektor zarządzający USA i Roland Schöberl, dyrektor generalny Holding - współpracuje z Heidelbergiem jako partnerem strategicznym

Cardbox Packaging to międzynarodowy producent wysokiej jakości i zaawansowanych technicznie kartonów składanych o rocznym obrocie około 45 milionów euro. Firma prowadzi zakłady produkcyjne w Austrii (Wolfsberg i Pinkafeld), Czechach (Zádveřice), a ostatnio w Stanach Zjednoczonych (Pittston, Pensylwania).

Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) wspierał konfigurację w Pittston szerokimi usługami doradczymi i ogólnym pakietem rozwiązań obejmującym maszyny, serwis i materiały eksploatacyjne.

Celem Cardbox Packaging jest rozszerzenie działalności poprzez dodanie nowych witryn i nadanie każdej lokalizacji zrównoważonej orientacji. Od samego początku firma liczyła na partnerów strategicznych.

„Jednym z głównych powodów sukcesu naszej strategii ekspansji jest zaangażowanie odpowiednich partnerów, Greiner Packaging i Heidelberg. Oba są innowacyjne i zorientowane na klienta – i tak też postrzegamy siebie ”- mówi Roland Schöberl, CEO Cardbox Packaging Holding.

Spółka joint venture z Greiner Packaging, jednym z wiodących światowych dostawców opakowań z tworzyw sztucznych z oddziałami na całym świecie, utorowała drogę na rynek Ameryki Północnej…

Źródło i więcej: Heidelberg

- reklama -