spot_imgspot_img

Chcesz inwestować i zastanawiasz się jak? Słuchaj dzisiejszego podcastu! Aktualizacja

- Reklama-

Dotacje. Kluczowe słowo dla wszystkich tych, którzy planują rozwój. Na rozpoczęcie sezonu szóstego podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA wchodzimy z tematami, które powinny rozpalić Waszą wyobraźnię. Pomimo wszystkich zawirowań… jest ogromna szansa, że dokładnie to, o czym rozmawiamy z naszym gościem Pawłem Szarubką, spełni się w 100%. PREMIERA 13.01.2022 godz. 15:00

Idą środki unijne i już wiadomo na co i kto może być beneficjentem. Wiemy, jak bardzo się tymi tematami interesujecie, stąd start sezonu 6 w najlepszym tempie. To wyjątkowe wydanie, nie przegapcie tego tematu, podobnie jak kolejnego. Bo dokładnie za tydzień rozmawiamy z Pawłem Szarubką o wypełnianiu wniosków. Oj… dzieje się! Naszym gościem Paweł Szarubka z firmy Integrator Systemów Poligraficznych.

Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
- Reklama -

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Twoim zdaniem, co jest największym zagrożeniem dla biznesu (poligrafii) w najbliższym czasie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych