- Reklama -spot_imgspot_img

Chwilę temu… 6000 pobrań podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA

- Reklama-

Chwilę temu informowaliśmy Was o tym, że swoją premierę miał 50. odcinek podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. To prawda, że nie spodziewaliśmy się takiego zainteresowania przygotowywanym przez nas projektem. Niby nic, ale jest kolejny powód do świętowania. Zaledwie wczoraj … przekroczyliśmy próg 6000 pobrań ze źródeł: Google podcast, Apple podcast oraz Spotify.

Przy okazji okazało się, że bardzo duża grupa osób słucha podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA bezpośrednio na naszych stronach. Niesamowite… było to, kiedy dokładniej przyjrzeliśmy się statystykom. Ale to możemy jedynie udostępnić bezpośrednio zainteresowanym.

- Reklama -

50-te wydanie zamknęło 8 sezon. Jak łatwo zauważyć, w jednym sezonie jest 6 lub 7 odcinków. W każdym z podcastów pojawiają się eksperci naszej branży i rozmawiamy o poligrafii zupełnie na luzie. Oczywiście, są osoby dla których takie właśnie rozmowy są po prostu interesujące, zaś inni poszukują konkretnej wiedzy. Cóż, to prawda, że tematów w poligrafii nie brakuje. Wystarczy przecież rozejrzeć się dookoła nas.

Sezon 9-ty nadciąga. I tym razem  będzie również interesująco. Pojawią się tematy związane z wielkim formatem, często wspominaną transformacją cyfrową ale także porozmawiamy o sukcesji biznesu, strategii rozwoju, czy chociażby o tym, jak reklamację przekuć w sukces i jeszcze bardziej przywiązać klienta. Nie wierzycie? Oj… można. Nie zabraknie rozmów o marketingu. Po za tym, będzie nieco więcej o papierze i dość prostym wytłumaczeniu… dlaczego jego ceny szybują co miesiąc w górę?

Jak już zauważyliście, pojawi się również ŚNIADANIE POLIGRAFA i być może jeszcze jeden temat, który spędza nam sen z powiek… KAWA I KASZTA. Ale o tych projektach już niedługo nieco więcej, przy okazji premierowych wydań.

Mirosław Pawliński – red. naczelny

Czas na podziękowania, które kierujemy do naszych gości… to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Lena Chmielewska-Bontron (Mark Andy), Leszek Sienicki (drukarnia SOWA)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.

Cała redakcja składa również podziękowanie Wam. To dzięki Wam dobieramy tematy i to właśnie Wy inspirujecie nasze działania. Obiecujemy, że będziemy starali się jeszcze bardziej. Oczywiście, nie bylibyśmy redakcją, gdybyśmy zapomnieli o najważniejszym. Prenumerujcie ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL. To także dzięki prenumeracie realizujemy dużo projektów dodatkowych. Czasami działamy również zupełnie niestandardowo, o czy możecie przekonać się klikając TUTAJ! Do zobaczenia i usłyszenia.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych