Cicero Stapro w Polsce: samodzielność biznesowa i kontynuacja partnerstwa z Koenig & Bauer (CEE)

Stoisko Cicero na targach Rema Days
- reklama -

Z dniem 1 sierpnia br. rozpoczyna oficjalnie działalność Cicero Stapro Group Sp. z o.o. – lokalny oddział czeskiego producenta specjalistycznych systemów MIS dla branży poligraficznej. Dotychczas firma była w naszym kraju reprezentowana przez Koenig & Bauer (CEE), co zaowocowało kilkunastoma wdrożeniami jej rozwiązań w drukarniach o zróżnicowanym profilu produkcji.

- reklama -

„Bardzo dziękujemy firmie Cicero Stapro za zaufanie jakim nas obdarzyła, powierzając nam misję wprowadzenia jej rozwiązań informatycznych na polski rynek usług poligraficznych – mówi Jan Korenc, prezes Koenig & Bauer (CEE). – Przez sześć lat ścisłej współpracy udało nam się skutecznie wypromować markę Cicero, jako sprawdzonego, wiarygodnego producenta i integratora zaawansowanych systemów MIS dedykowanych drukarniom o różnym profilu. Uznaliśmy zatem wspólnie, że sytuacja dojrzała do tego, by firma Stapro Cicero podążała na polskim rynku własną drogą, przy dalszym wsparciu z naszej strony.“

„Chciałbym podziękować pracownikom firmy Koenig & Bauer (CEE) i przede wszystkim prezesowi firmy Janowi Korencowi za dotychczasową współpracę i wsparcie. Sześć lat współpracy umożliwiło nam nawiązać szereg owocnych relacji biznesowych na rynku polskim. Jestem pewien, że na tym nie poprzestaniemy. Nasza współpraca dalej będzie się rozwijać zarówno w Polsce jak i na Słowacji oraz w Czechach.“ powiedział Pavel Karásek, prezes Cicero Stapro Group.

Sztandarowym produktem Cicero Stapro jest MIS Cicero 9.0 – kompleksowe rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo poligraficzne. W jego skład mogą wchodzić m.in. moduły: kalkulacji, planowania produkcji, podglądu wydajności maszyn, monitorowania, optymalizacji zapasów magazynowych, zarządzania logistyką oraz fakturowania. Na rynku CEE (Polski, Czech i Słowacji) zaimplementowano niemal 120 systemów co stanowi dowód, iż  Cicero Stapro posiada niepodważalną pozycję lidera zaawansowanych rozwiązań MIS dla poligrafii.

„Najważniejsze pozostają niezmienne – podkreśla Pavel Karasek –  oferowanie najwyższej jakości systemów MIS oraz zapewnienie ich użytkownikom odpowiedniego wsparcia posprzedażowego, także w kontekście pojawiających się update’ów i upgrade’ów samego oprogramowania.“

Nowe dane kontaktowe firmy Cicero w Polsce:

Siedzibą:

Cicero Stapro Group Sp. z o.o.
al. Jana Pawła II 80
00-175 Warszawa, Polska
cicero.pl

Źródło: WWW

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.