- Reklama -spot_imgspot_img

Ciemnia, powiększalnik i … cyfrowy druk etykiet. Ruszamy 10 sezon podcastów. Aktualizacja

- Reklama-

Tak, to już pewne. Od najbliższego czwartku (25.08.2022) rusza 10 sezon podcastów (słuchowisk) NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Co przygotowaliśmy w tym sezonie? Jak zawsze tematy, które nam podpowiadacie i oczywiście dużo ciekawostek rynkowych. O sukcesach we wdrażaniu nowych technologii, o nowościach, które mogą wpłynąć na koszty drukowania, także o tym – jak podejść do zmiany profilu produkcji i samej transformacji cyfrowej drukarni. Jeżeli wydaje się Wam, że już wszystko w tych tematach zostało powiedziane, to niestety… mylicie się.

Jak trudno prowadzić jest biznes dzisiaj, chyba nie zaskoczymy nikogo. Ale jak można poszukiwać swojego miejsca i niszy w rynku, czy warto inwestować w maszyny i urządzenia używane i jak nie popełnić błędu, by nie zostać ze „złomem” w hali drukarni? To tylko niektóre z wybranych tematów i oczywiście nie zabraknie aktualnych informacji o funduszach z UE.

- Reklama -

Od jakiego tematu zaczynamy sezon 10?

Ciemnia, powiększalnik i … cyfrowy druk etykiet. Trochę frapujący tytuł, ale jak to bywa w życiu… jest pełne niespodzianek. Z Grzegorzem Zielińskim z LFP Industrial Solutions rozmawiamy między innymi o powiększalnikach… drukowaniu etykiet i sukcesie, jaki odnoszą urządzenia DURST w tym obszarze w Polsce. Mimo wszystko, skoro są drukarnie inwestujące po raz kolejny w dane urządzenia, to chyba najlepsza rekomendacja do zainteresowania się tymi rozwiązaniami. A przy okazji… zresztą, sami posłuchajcie.Czas na podziękowania, które kierujemy do naszych gości… to między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (2Press), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Lena Chmielewska-Bontron (Mark Andy), Leszek Sienicki (drukarnia SOWA), Jacek Galiński (niezależny ekspert), Paweł Kiełb (Flekso Serwis), Marcin Wieczorek (AVG Service), Grzegorz Zieliński (LFP Industrial Solutions), Rafał Osiekowicz (Canon)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce.

Tym samym, bardzo dziękujemy naszym gościom, za pojawienie się i rozmowy praktycznie o wszystkim, co w poligrafii i nie tylko. Dziękujemy również Studio 3po3, w którym nagrywamy właściwie prawie wszystkie materiały. Szczególne słowa uznania i podziękowania dla Jakuba Kurana, który nas zmobilizował i Karolinie Hamlet za sam pomysł i niesamowitą energię – mówi Mirosław Pawliński.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych